Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar demokrácia diadala-e...

A magyar demokrácia diadala-e a mai nap?

Figyelt kérdés

Több tízezer embernek elege lesz kimegy a terekre kikiabálja minden baját, nekimegy a rendőröknek, az őket mutató sajtónak. Elegük van Vonából, Bajnaiból, Orbánból mindenkiből az elmúlt 25 évből. Új rendszert akarnak csak maguknak.

Majd hazamennek békében.

Éljen a demokrácia!

Vagy így történik ez egy diktatúrában?



2014. nov. 17. 22:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze felőlem nyugodtan lehet felhozni a hasonlóságokat Gyurcsány és Orbán között. Mindkettő undorító pióca.
2014. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk tényleg nem értem, hogy sokan miért példálóznak ilyenekkel, hogy "Gyurcsány is tette ezt/azt" és miért ezzel próbálják védeni Orbánékat, amikor ők csinálnak hasonlókat."


Mert valami különös oknál fogva úgy viselkednek tömegek, mint a hat évesek. Utoljára hat évesen mutogattam az osztálytársamra, hogy "na de neki is ilyen lett a dolgozata", csak szerencsére engem megtanítottak, hogy a saját tetteinkért nekünk kell vállalni a felelősséget, és nem másra kenni, nem másra mutogatni kell, mert az embert a tettei határozzák meg.

2014. nov. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Jah, mert Gyurcsány neve és tettei varázsszavak amik rögtön megbocsáthatóvá teszik Orbáné minden tették......"


Ezt egy szóval nem mondtam. Én csak a címre reflektáltam, hogy 2006 inkább szólt a demokráciáról, a szabadságvágyról, önrendelkezésről, mint a vasárnapi tüntetés.

2006-ban, az össznemzeti tüntetéssorozattól megrettenve, még a TV-ostrom éjszakáján az összes parlamenti párt összefogott a nép ellen. Rendkívüli ülést tartottak, az anyagot több évtizedre titkosították.

A parlament előtt és a vidék utcáin tüntető több százezres, cselekvésre váró tömeget Orbán állandóan visszatartotta, visszafogta. Azzal próbálta levezetni a gőzt, hogy majd kieszközli az előrehozott választást, csakhogy az emberek rendszerváltást akartak és elsöpörni az összes pártot. Ezért rettent meg a hatalom és fogott össze Gyurcsány és Orbán a magyar nemzet ellen.


Ami Putyint illeti.

Gyurcsány felesége Dobrev Klára.

Dobrev Klára apja Peter Dobrev, a komcsi bolgár titkosszolgálatok egyik mogulja volt.

Putyin KGB-ügynök volt és büszke is az ügynök-múltjára.

Putyin és Peter Dobrev közös kiképzésen vettek részt, Dobrev volt Putyin egyik mentora. Mondhatni a család barátja.

2014. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!