Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy kell magyar pártot...

Bob76xd kérdése:

Hogy kell magyar pártot alapítani?

Figyelt kérdés
Ha én politikus lennék, ha sokat tanulnék, akkor létrehoznám a Nagy Magyarország Pártot. Ez a párt nem baloldali és nem jobboldali. Egy olyan párt, aminek nincs elődje és nincs utódja. A Nagy Magyarország Párt nem úgy viselkedne mint a Jobbik, az MSZP, a Fidesz, a KDNP és a többi párt. Tehát nem baloldali és nem jobboldali párt a Nagy Magyarország Párt. Egy független párt, ami csak a független demokráciát akarja, és nem szereti a kommunistákat és a nácikat! A Nagy Magyarország Párt vissza szeretné kapni azokat a területeket, amiket a Trianon elvette Magyarországtól. Ha én létrehoznám, akkor én és a társaim nem kötünk koalíciót egyik párttal sem! Önállóan indulunk a választásokon és erősek leszünk!

2014. nov. 7. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy félelmetes vagy.

Csak ennyit akartam mondani.

2014. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez kva jó... Hány éves lehetsz? 7?
2014. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok!
2014. nov. 7. 12:51
 4/6 Magyarmanó ***** válasza:

És van valami elméleted arra, hogy mégis, hogyan szeretnél vissza szerezni területeket?


Azt most mondom: Horvátországot még ha valami emberek feletti zseni vagy se fogod tudni vissza szerezni, mint ahogyan teljes Szlovákiát sem..Erdély teljes egésze is nehéz lenne..Amiket leírtál azok alapján semmi más programod nem lehet, mint a "vissza-vissza mindent egyből", ezzel pedig még azt a 8 skinheadet se fogod megfogni akik 8 általánossal verik a szlovákokat Kassán...

2014. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

privát üzenet a kérdezőtől:


"22 éves vagyok!

Az üzenet szövege: Én 22 éves vagyok! Olyan párt kell Magyarországnak, ami nem olyan mint azok a pártok, akik tönkre tették az országot!"


Bájosan naiv vagy. 22-höz képest pedig inkább elképesztően. Képzeld rengeteg párt van Mo-n, és mind akar valamit. Mégse szavaz rájuk a kutya se. "politikát csinálni" ugyanúgy kell, maximum a célod lesz más, de legtöbbször az se, csak a célhoz vezető út más a pártok között. Nagy-Magyarországot pedig a legtöbb magyar nem akar, úgyhogy a te fiktív pártod már itt elbukik. A politikacsináláshoz való, pár milliárd forintról ne is beszéljünk. Azt hinném, hogy ezeket az ember az öntudatra ébredése környékén (14-16 éves kor) már kezdi kapizsgálni. De te nem.

2014. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet.Csak nincs tökéletesítve.

Nem a régi területek kellenének hanem először egy normális országot kéne létrehozni.

2014. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!