Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire jól áll anyagilag...

Ennyire jól áll anyagilag Magyarország?

Figyelt kérdés

a "nemzet művészei" 655.500 ft havi! adómentes!! életjáradékot kapnak. szerintetek ez nem túlzás?

[link]


2014. nov. 17. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy ország költségvetése sok-sok-sok-sok milliárd forint egy hónapban. Hogy az a 655.500 forint hova kerül, az triviális (mármint lehet hogy nem a kérdező szempontjából, de az állam szempontjából igen).
2014. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj nincs szerintem, sőt egyetlen stadion árából további 1000 kivételesen tehetséges embernek lehetne havi 600.000ft életjárulékot adni 1 évig! Például az ország legjobb tanárainak, orvosainak a legkiválóbb tudományos/művészi eredményeket elérő embereknek! Én nem sajnálnám tőlük a pénzt, sőt úgy érezném, hogy ebben az országban érdemes kitartóan küzdeni és a legjobbak között lenni, mert kifizetődő, de sajnos ez nem így van jelenleg :(
2014. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Ez csepp a tengerben Jó neked más problémád nincs csak hogy azon morfondírozz hogy pl: Törőcsik Mari szintű emberek kapjanak e egy kis elismerést. Nem irigykedni kell tegyél le te is annyit az asztalra mint ők. Szégyelheted magad.
2014. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Csepp a tengerben? Számoljunk már egy kicsit. Ez 69 embernek jár havonta, azaz évente 550 millió forint elmegy rá. Miközben ezek az emberek amúgy sem nyomorognak. Elég szomorú, hogy minden ilyesféle dolgot legyintéssel elintézünk, hogy ez semmi.
2014. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13

Még én szégyelljem magam? Az én adómból is kapja ezt az életjáradékot. Én akkor is sokallom az összeget, mondjuk egy kezdő orvoséhoz képest. Ennyi erővel miért nem kapnak életjáradékot, vagy bármi mást aki naponta ment meg életeket, és a legjobbak közt van Magyarországon? Nem vitatom a tehetségüket, de maga az összeget sokallom havi szinten.

2014. nov. 17. 23:55
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 erre írtam neked az #1 választ, és szépen le is pontoztak
2014. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!