Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek halálra akarják...

A fideszesek halálra akarják röhögtetni a világot (a CÖF fideszes, ez egyértelmű)?

Figyelt kérdés

1 hónapja ez a komédia megy, de ettől már halálra röhögöm magam...

Ez már paródia amit csinálnak. Goodfriend meg röhögőgörcsöt kap ennyi hülyétől....


[link]


[link]


[link]



2014. nov. 13. 15:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Brüsszelnek semmi köze ahhoz, hogy mit csinál a magyar kormány a norvég pénz kiosztójával, mert az nem uniós forrás, épp ezért Brüsszel nem alkothat sem kritikát sem megjegyzést... További kérdés?


Bár nem tudom kinek az érdeke végül is, hogy a norvégok pénze ne valós civil célokba, hanem kormányellenes propagandára menjen el. Szerintem nem Brüsszelé, nem az EU-é és nem a magyaroké. Más dolog valami mellett lobbyzni, és bármi ellen amit a kormány kitalál. Persze valakik megélnek a gyűlöletkovácsolásból, pl a 444 és a hír24. Vagy a kuruc.infó, csak ők egy egészen más oldalról csinálják ugyan ezt.

2014. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

"Brüsszelnek semmi köze ahhoz, hogy mit csinál a magyar kormány a norvég pénz kiosztójával, mert az nem uniós forrás, épp ezért Brüsszel nem alkothat sem kritikát sem megjegyzést... További kérdés? "


Nincs, főleg, hogy Brüsszelt nem én hoztam fel , csak válaszoltam a témának megfelelően. :)


"Bár nem tudom kinek az érdeke végül is, hogy a norvégok pénze ne valós civil célokba, hanem kormányellenes propagandára menjen el. "


Nem a valós civil célokba megy? Túl sok Lázárt hallgatsz... Azaz ember vigyorogva, folyékonyan tud hazudni.


Ez egy elég régi, de találhatsz más cikkeket is: [link]


Most már nincs kedvem túl sokat írni, de jót tenne neked, ha nem csak a magyar nemzet online-t, napi gazdaságot, heti választ olvasnád, hanem néhány kormány kritikust is.... Jelenleg a nyugati világon senki nem bízik bennük (köszönd a kormány diplomatikus elmúlt 1 évének), így nem csoda, hogy a norvégok is független vizsgálatot akarnak a saját pénzükkel kapcsolatban...


Én vagyok olyan elvetemült, hogy olvasok kormány párti és kritikus írásokat, de ha te erre nem vagy hajlandó akkor nem csoda, hogy ilyen őrült tévhiteid vannak a jelenlegi fidesszel kapcsolatban.... (Az első Orbán kormány sokkal jobb volt az biztos... Persze akkor is voltak érdekességeik, de amiket mostanában művelnek azaz undor és a vicc kategóriájába tartozik)

2014. nov. 13. 20:14
 23/28 anonim ***** válasza:
55%

inkább mutass cikket róla amit állítasz

hogy a norvég alap minden centje jó célra megy


csak mert a KEHI szerint

"az Ökotárs Alapítvány szintén vagyoni hátrányt okozott az NCTA költségvetésének azzal, hogy több esetben "szemet hunyt a kedvezményezettek szabálytalan pénzfelhasználása felett", és a szabálytalan elszámolások elfogadásával, sőt esetenként utólagos szerződésmódosítással olyan költségekre is támogatást nyújtott, amelyek jogszerűen nem lettek volna finanszírozhatók. "

2014. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

"csak mert a KEHI szerint"


Pont ez a lényeg bubi. Az emberek többsége nem bízik már a Lázárék által kézi irányított kormányzati szervekben, csak a "még" elvakult fideszesek...

Főleg egy ilyenben:

[link]


[link]



Persze ezt egy vak fideszesnek magyarázhatom.... (hozzáteszem az első Orbán kormányt végig támogattam, a másodikban kezdtem meg rendülni, Most már pedig undorítóbbnak tartom őket mint az mszp-szdsz-dk gyönyörűség!!)

2014. nov. 13. 20:42
 25/28 anonim ***** válasza:
53%
Legyen már vége ennek a komédiának! Amerika közölje már amit akar, csak akkor a sok birkuci elkezdene megint őrjöngeni Budapesten. (nem a netadós tüntetésre gondolok)
2014. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%
igazából ha az ökotársnak nincs titkolnivalója akkor nem tudom mire megy ki a balhé...
2014. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

"igazából ha az ökotársnak nincs titkolnivalója akkor nem tudom mire megy ki a balhé..."


Azt kérdezd Lázáréktól.

2014. nov. 13. 21:34
 28/28 anonim ***** válasza:
Lázárék szerint van...
2014. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!