Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tee is unod már a politikát?

Tee is unod már a politikát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A rossz politikát utálom. Amugy sok jó dologra képes lehetne a politika.


A korrupciót utálom.


Meg azt h a média elhallgat sok mindent, és azok napvilágra jutnak, mindig attól kell rettegni, miről nem tudunk még.

2010. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége nem a politikát unja, hanem a pártokat.

Van is ere külön fogalom, hogy Pártundor, és egyre általánosabb, nem csak nálunk. :D

2010. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2010. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

nagyon

ennek az országnak már tökmindegy

2010. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Nagyon. :(


Szegény Platón ha ezt látná... :s


Számomra elképzelhetetlen, hogy szűk 3 hónap múlva bárkire is képes lennék szavazni.

2010. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

22:21

:D Hülye!

2010. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen én is unom.

Talán lehetne jobb is ,hogyha nem kellene egy pályázatot kenőpénzekkel megnyerni vagy kevésbé feltűnően tennék amit tesznek.

2010. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha unod akkor nem itt a helyed.
2010. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Jaj, de unom a politikát!..." (igen, tudom, hogy megelőztek, de nekem is ez ugrott be elsőre)

Amúgy a politikát nem, csak az itteni kicsinyes játékokat. Mondtam is már a páromnak, hogy elmegyek politikusnak és jól megreformálom a dolgokat. Azt mondta, ezzel a hozzáállással soha nem szavaznak meg. Sajnos lehet, hogy igaza van :(

2010. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hanák József ***** válasza:

Lehet unni, utálni...de egy biztos a társadalmi normákat szabályozó jogszabályokat a politikusok alkotják. A jogszabályok pedig befolyásolják az élet minden pillanatát, adók, üzemanyagárak, büntetések, szociális ellátás, tulajdonjog.........Ha NEM tanuljuk meg ÉRVÉNYESÍTENI jogainkat, akkor csak BÁBUK leszünk amit KEDVÜKRE HASZNÁLHATNAK.......ez a mostani vezetés célja. A totális közönyben azt tehetnek amit csak akarnak......"MAJD MEGUNJÁK MAJD HAZAMENNEK!!!"......Bejött neki...lassan a nyílt utcán lelőhetnek bárkit és csak legyint a tömeg.....ÚGYSEM TEHETEK SEMMIT......HÁT ÍGY NEM IS!!

Aki nem akar bábu lenni, segíthet a társadalmi kontroll programban.. [link]

2010. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!