Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek politika szaga van?

Ennek politika szaga van?

Figyelt kérdés

A Wikpédia társa a Metapédia.

[link]

[link]


2010. jan. 27. 20:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Ez szánalom.
2010. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Undorító.
2010. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
Akkor olvassatok egy kis talmudot.
2010. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

"Metapedia = a gyilkos lelkű nácik Wikipediája"


Szerintem inkább ez és a többi nevetséges hozzászólás komikus kissé. Nyilván politikai irányultságú, ahogy a wikipédia is és minden ezen a világon. Lehet értelmesen vitázni és véleményt nyilvánítani úgy is, hogy nem egyazon táborhoz tartozunk. Szerintem helye van ennek az oldalnak az interneten, ezer más oldalt tudnék mutatni, aminek viszont nem lenne szabad jelen lennie, nem értem miért fakaszt ekkora undort, nem lehet, hogy kicsit alacsony az ingerküszöbe a bal oldalnak?

2010. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%

Akik szerint helye van ilyennek, azok olvassák el pl. ezt : [link]

7 sort ír a kommunizmusról, amiben 7x zsidózik és 8x használ indokolatlan gúnyt vagy trágárságot. Egy alapiskolát végzett ember is azt mondaná rá, hogy hülyeség. Persze megint én vagyok a ronda zsidó meg húzzak vissza izraelbe...

2010. jan. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Persze hogy politika. Arról szól, hogy kik vezetik az országot.
2010. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Cikk a Wikipédiáról:


[link]

2010. jan. 30. 10:21
 18/22 anonim ***** válasza:
58%

Miért kell mindenben a politikát keresni?

Kit érdekel, hogy zsidózik? Miért, nem lehet zsidózni? magyartozni, románozni, szlovákozni, angolozni se??????

2010. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Sokaknak fáj az igazság, így inkább ráfogják, hogy uszító, antiszemita, jajjj!
2010. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Akármennyire is zsidózik a kommunistás cikk, semmi valótlant nem állít. Marx Károly, Sztálin, Kun Béla stb. tényleg zsidók voltak, tényleg feltűnően sok zsidó kommunista volt, és tényleg sok embert ölt meg a kommunizmus.


Egyébként a magyar wikipedia is tényleg nagyon.. "cenzúrázott". Akkor már inkább az angol.

2010. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!