Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek egy újravákasztás...

Szerintetek egy újravákasztás hasonló eredményeket hozna, mint az önkormányzati Ózdon?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, ha megint lenne egy ismételt választás, hasonlóan változna a részvételi arány, valamint a többi párt szavazatainak száma, mint a tegnap Ózdon? Nem feltétlen a jobbikra szavazókra gondolok, hanem mondjuk a fideszhez képest a többi párt szavazataira.
2014. nov. 10. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Erre minden indokot megadtak az elmúlt 1 hónapban a fideszesek.
2014. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert:


- Ózdon a Jobbik nyert pár szavazattal, erre "felülről" elrendelték az újraszavazást. Ez sok embernek "bűzlött", hogy a Fidesz keze van a dologban. Ha ilyen jelentős többséggel írnának ki új szavazást, az nem feltétlenül lenne a kormány érdeke...


-Ózd különleges helyzetű város, ahol teljesen más problámákkal küzdenek az emberek mint mondjuk észak-nyugaton vagy Budapesten.

2014. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor igen. Én nem vettem részt egyik választáson sem, csak az önkormányzatin. Így viszont simán elmennék és szavaznék valamelyik ellenzéki pártra.
2014. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Áh....


A Fidesz ugyan csökkenne, de szerintem az abszolút többségük még lehet meglenne.

2014. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, de ehhez valóban az kéne, hogy hasonlóan változást akarjanak az emberek. én is azon a véleményen vagyok, hogy akik az első szavazáson nem mentek el ózdon, azok most azért tették meg, mert sejtették, hogy a fidesz direkt akarta megismételni a szavazást, de ez azt is jelenti, hogy alapvetően sok volt már a fideszből nekik, csak ezt októberben inkább elhallgatták.

erre csak olyan városoknak kellene lenni, ahol szintén hasonlóan éreznek az emberek. sok városban, például Hódmezővásárhelyen nem tartanám valószínűnek, hogy egy ilyesmi megtörténne. személy szerint én sem mentem el szavazni, de ha megismételnék, akkor sem mennék, mert itt nincsenek olyan nagy problémák, amik arra sarkallnák a tartózkodó embereket, hogy azért is elmenjenek, és szavazzanak mondjuk a jobbikra.

2014. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!