Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még is mi lett Rózsa Milánnal?

Még is mi lett Rózsa Milánnal?

Figyelt kérdés
Hogyan történhetett ez?

2014. nov. 9. 16:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Meg milyen Fideszes?:D Á komolyan nagyon felbosszantasz. :D
2014. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Komolyan! Én kérek elnézést! Még az ízléstelen szmájliért is!
2014. nov. 9. 17:22
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Kérhetsz is elnézést. A magadfajták mait nem lesz sose nyugta.
2014. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
83-s jó volna, hogy ha most már hanyagolnál!
2014. nov. 9. 17:27
 15/20 anonim ***** válasza:
Kérdező az az ízléstelen hogy egy halott emberrel akarsz provokálni.
2014. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Orban lokte a vonat elé szemelyesen.
2014. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A 66-s és a 83-s váltja egymást. Ti úgy látom, nagyon tisztában vagytok azzal, hogy mi történt és egészen pontosan hogyan. Igen? akkor ha holnap azt hozzák le az újságok, hogy leszállt egy UFO a Margit hídra, akkor azt is gond nélkül elhiszitek? Na nem baj! Van ilyen!
2014. nov. 9. 17:42
 18/20 anonim ***** válasza:
89%
Éveken át összeesküvés hívőket próbáltam meggyőzni arról, hogy miért nincsenek már olyan járványok, mint évszázadokkal ezelőtt, vagy hogy a kondenzcsík miért nem chemtrail. Jól ismerem már a magadfajtákat, és csak mosolyognék, ha nem egy szerencsétlen fiatal srác halálát próbálnád felhasználni, hogy szidhasd a Fideszt. ( Egyébként jobbikos vagyok, ezért hűltem el, amikor mondod, hogy itt vannak a Fideszesek....) Na ez az utolsó hozzászólásom, lássál csak rémeket minden második sarkon, boldog rettegést.
2014. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem nagyon érdekel, hogy te miért hűltél el! Zárjuk itt ezt le, semmi értékelhető nem jön így ki senkiből. Nem akarok provokálni, nem is akartam.
2014. nov. 9. 18:29
 20/20 anonim ***** válasza:

Kerdezo, nalam jobban szerintem senki sem ruhelli a Fideszt! De ebben az esetben en is ugy gondolom, hogy valoban ongyilkos lett a srac. En is depresszios vagyok, feleve jarok pszichiaterhez emiatt (ill. nem csak emiatt jartam, de a masik problema mar megoldodott, de ez most mindegy is), es tudom, hogy egy depressziosnak csak egy kis lokes kell, hogy a halalt valassza. Gondolom, szerencsetlennel kozrejatszott az utobbi idok politikai helyzete, illetve a letartoztatasa is.

Kerlek, tartsd tiszteletben a halalat, es ne akard felhasznalni arra, hogy a kormanyt szidd, mivel boven talalsz ezen kivul olyan valodi okokat, amik miatt lehet szidni oket.

2014. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!