Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt a vég? A Fidesz végleg...

Itt a vég? A Fidesz végleg elbukott? Ilyet tenni 2014-ben?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, nem hiszem el, h ide jutottunk.

A Fidesz lecsökkenti a szoctámot, így a segélyezetteknek közmunkára kell vonulni!

Hát h tehet ilyet, így h fognak otthon TV-ni meg netezni meg lazulni?

H lehet ilyen embertelen rendelkezést bevezetni?

H gondolta, h a 8 általánossal se rendelkező majd gereblyézni fog?

Viccet félretéve nagyon helyes, h aki hosszútávon segélyből akarja az életét élni, tehát erre rendezkedik be az menjen és dolgozzon meg érte.

Aki meg veri a mellét, h ő csak ideiglenesen, az meg szintén ne magyarázkodjon, senki nem halt még bele pár hónap közmunkába, nyugodtan lehúzhatja ő is, ha annyira rossz az anyagi helyzete elmegy.

Főleg, h mindegyik állítja, h ő úgy dolgozna.

Itt a lehetőség.

Ha meg nem és nem tart igényt a 47 ezerre akkor csak van más bevételi forrása, hiszen valami kell h legyen.

Szal mi itt a probléma a szoctám megszüntetésével?


2014. nov. 9. 08:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

21: Szerintem elmennének, igen. Akkor ha értelmes alternatívát tudnak neki mutatni. Én fenntartom azt, hogy csak el lenne pazarolva az az ember, ha csak közmunkát kapna. Sok dolog nem az állam dolga lenne, mégis belepofáznak még azokba is, amibe nem kéne. Úgyhogy ez már belefér.


Az, hogy a cigányok miért lázadtak fel miatta, gondolom nem kell ecsetelni. Nem szeretnek dolgozni, sokkal jobb, ha ingyen jön a pénz.


Ismerek fehéreket, akik cigány szinten élnek, mégis amikor volt közmunka még régebben, mindig elmentek és dolgoztak. Szóval rájuk ez nem vonatkozik. Szerintem örülnek is neki, hogy egész évben tudnak dolgozni ezentúl és nem csak nyáron.

2014. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!