Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik miniszterelnök ártott...

Melyik miniszterelnök ártott vagy tett többet az országér, Gyurcsány vagy Orbán?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 18:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%
A Gyurcsány kormány 7.800 milliárdról 21 ezer milliárdra tornázta fel az államadósságot, amelynek a törlesztése az Orbán kormány feladata lett. Termelő beruházások alig épültek. Mit gondoltok, vajon a három világelső intézet miért emelte az országot éppen most a befektetésre ajánlottak közé, mert romlott az Orbán kormány gazdaságpolitikája?
2014. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 civil polip válasza:
18%
Gyurcsány tolvaj volt, Orbán rabló. Az utóbbi kártékonyabb.
2014. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
22%

Gyurcsányt még korlátozták valamennyire a demokratikus elvek és a nemzetközi értékek, mindazonáltal csak a hatalom érdekelte őt is. Nem volt jó politikus.

Orbán viszont nemzeti katasztrófa és nemzetközi elszigeteltség felé viszi az országot.

Lopni, nyerészkedni mindkettő tudott, de Orbán pofátlanabbul és nyiltabban teszi. Gyurcsány még szégyellősebben csinálta, legalább a látszatra még adott. Legalább nem vett fel fizetést, legalább betartotta az alapvető játékszabályokat...

2014. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Orbán próbálja helyrehozni a Nemzetet nemcsak az országot.Gyurcsány elfogadja a mai csonkaországot...adósságba vezető emberek feltételeit.

53 cégtől kap havi több millió jutalékot.

Gy.f olyan sokat ártott,hogy azt nagyon hosszu idő múlva fogja kiheverni az ország/Nemzet.

2014. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 boszorkny válasza:
Nem merem leírni, mert elvisz a TEK. Tippeljetek!
2014. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

EmberÁdám

Összeszedné magát a baloldal? Remélem,hogy küszöb alatt maradnak.

Ki ártott az országunk jó hírének szerinted?

Ha az EU-s dolgokra gondolsz-SZERINTED NEM A BALOLDAL KÜLDTE AZ INFÓKAT, S RÁGCSÁLTA A CSONTOT AZ EU.

2014. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ember Ádám, Te tényleg ilyen naiv vagy, hogy azt hiszed, hogy a baloldal "árulkodása" miatt kritizálja az EU a magyar kormányt? Minden EU tagország Budapesten lévő diplomatái naponta küldik a jelentéseiket saját kormányzati szerveiknek a magyarországi fejleményekről (ez a normális dolguk, ugyanezt csinálják a magyar diplomaták is a külföldi állomáshelyükön). Egyébként a Fidesz is ellendrukker volt ellenzékben, még arra is vetemedett, hogy arra biztatta az EU Bizottságát, hogy ne folyósítsa a magyar államnak az EU tagságunk alapján minket megillető támogatást. Először tájékozódj, utána szólj hozzá.
2014. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
23%

Kedves Utolsó!


Én vagyok Ember Ádám. Egyetértek veled. Amiket kritizálsz nem én írtam, hanem nekem írták.

2014. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
EmberAdam3, elnézésedet kérem, valóban nem neked, hanem a neked válaszoló (16-osnak) szólt a bejegyzésem. Az hogy a 16-os naiv - hát elég árnyalt kifejezés.
2014. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Orbán ártott többet mert Gyurcsányt sikerült megállítani még mielőtt kimutatta volna foga fehérjét. Gyurcsánypártiak nem szerveztek békemeneteket vagy birkameneteket nem tudom melyik a megfelelőbb név. Orbán viszont szarrá adóztat mindent és valamit kamuzik hogy az ezért meg ezért lesz jó aztán abból végül kiderül hogy mégse de nem történik semmi. Az emberek nem mernekj valamiért fellépni Orbán ellen úgy ahogy Gyurcsány ellen. Ebből is látszik hogy Ferikénk nem volt valami haározott ember Orbán viszont sokkal inkább, ő egy diktátor akar lenni. Gyurcsán y ellen az emberek többsége tüntetett Orbán ellen viszont sok idős akik anno látták őt rendszerváltáskor azok azt hiszik hogy még mindig jó ember pedig teljesen megváltozott. Akkor még teljesen nyugatpárti volt most viszont kezd az oroszokhoz húzódni annál inlább. Nem tudom ti mennyire veszitek észre ez között és a második világháború közötti hasonlóságot. Ott a tengelyhatalmak és Szövetségesek fogtak minket közre két oldalról szimbolikusan persze. Akkor a németeket választottuk. Most bár nem tudom melyik oldal pártolása lenne jobb de szerintem inkább Amerika és EU ugyanis ők többen vannak és ők ugyan túlságosan "jogvédők" de mégis sokkal kifinomultabbak és civilizáltabbak mint az oroszok akik nekem Észak-Koreára hasonlítanak ahol az emberek agymosásban részesültek és komoly elszigetelődés van. Ha lesz is ebből valami akkkor szerintem egy újabb hidegháború de az se valami jó dolog. Lássuk csak be Gyurcsány nem kevert minket ilyen nemzetközi viszályba. A világon is már csak szinte 2 "barátunk" van. Ezek közül egyik németek de ők is kezdenek ellenünk fordulni Orbán miatt a másik barátaink a lengyelek. "Lengyel, magyar két jó barát, együtt harcol, s issza borát!" Ez abból is látható hogy még a lengyelek is tüntettek a netadó és a NAV-osok ellen. Ezek mellett van akivel "barátkozunk de inkább segget nalunk ezek az oroszok és Orbán tárgyal fejlett országokkal is mint PL.: Azerbajdzsán, Afganisztán... Döntsétek el ezek után hogy ki a rosszabb. Szerintem Orbánt nem is lehet hasonlítani Gyurcsányhoz. Ő egy teljesen más szinten van és rossz értelemben. Meg kell őt buktatni mielőtt valami óriási rossz dolog történne. Az első világháború előtt se gondolta volna senki hogy Trianon így megbüntet minket. Ne kísértsük a sorson nem kell nekünk még egy ilyen büntetés. SZABADSÁG, EGYENLŐSÉG, TESTVÉRISÉG!!!! HAJRÁ MAGYAROK!!!!!
2014. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!