Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik miniszterelnök ártott...

Melyik miniszterelnök ártott vagy tett többet az országér, Gyurcsány vagy Orbán?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Orbán ártott a legtöbbet és árt még ma is.
2014. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Jó kis vita lesz.

Az országért? Nem tudom. Az EUval való kötözködés nyilván nem dob a hangulaton. De azért az se megoldás, hogy szó nélkül ideengedjük a külföldi óriások, hogy vigyék ami tetszik. Valahol a kettő közt kéne megtalálni azt a bizonyos aranyközéputat.

Az én családomért? Gyurcsánynak hála, illetve csodás gazdaságpolitikájának hála, majdnem elvesztettünk mindent. Most Orbán alatt sikerült valamelyest helyre rázódni. Ilyen tekintetben viszont szerintem emberfüggő, kinek hogy jött ki a lépés.

2014. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Az biztos, hogy az oktatási rendszerér', azon belül is a helyesírás tanításáér' egyik sem tett semmit...
2014. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyformán. Nem tudok választani na! :D
2014. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Gyurcsány rengeteg hitelt vett fel, aminek következtében szórták a pénzt és elódázták a gazdaság megtorpanását. Orbán elzárta ezeket a pénzcsapokat és még így sem tudja a saját lopkodásait finanszírozni, így több adót vezet be...


Mindketten nagyon sokat ártottak az országnak, de valahogy úgy érzem, hogy Vitya felé billen a mérleg szája.

2014. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

"Orbán ártott a legtöbbet és árt még ma is."


Ez így igaz.

2014. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Orbán többet tett Felcsútért és,hogy szép stadionokba nézhessük a szar focit,de az országért semmit.
2014. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha választani kéne nem tudnék, mindketten rengeteget ártottak, loptak és csaltak, nem tudom melyikük lopott többet mivel nincs jogosultságom belekukkantani a svájci bankszámlájukba, sem a haverjaik svájci bankszámájába
2014. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Orbánnál többet szerintem akarva sem lehet ártani.
2014. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

Orbán nagyon sokat árt az országnak, elsősorban a demokrácia és jogállamiság lebontása, másodsorban nemzetközi megítélésünk és gazdasági kapcsolataink területén.


Nála és korrupt társaságának országlásánál többet már csak a fasiszták árthatnának, és sajnos komoly veszélye van annak, hogy Orbánék előbb-utóbb biztosan bekövetkező bukása után a még rosszabb, a legrosszabbik szélsőjobboldal következik.


Egyetlen lehetőségünk, ha addig gyorsan összeszedné magát a baloldal, vagy kialakulna egy erős liberális vagy konzervatív polgári-demokratikus alternatíva. Sajnos ezek nemigen láthatók.

2014. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!