Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire érzed magad elfogúltn...

Mennyire érzed magad elfogúltnak a magyar politikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sokszór elhamarkodottan reagálunk, mert már teljesen elfogúltak vagyunk
2014. nov. 6. 06:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Meglátásom szerint nem a párciklusokban kell gondolkodni, hanem egy kérdést úgy kell megítélni, hogy hosszútávon jó-e? Vagyis túlmutat a 4 éves ciklusokon. "


De ezzel nem jutsz előrébb, mert soha a büdös életben nem volt még a 4 éves cikluson túlmutató ötlet. Máshogy kell szortírozni.

2014. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3- as vagyok. Fel tettek egy kérdést arra adtam szerintem megfelelő választ. Most hogy jön ide hogy a fideszben is vannak? Kit érdekel hol vannak volt mszmp-sek?
2014. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 12/12 Időpont ma 12:30


Te mondtad, téged érdekel. Vagy, jah értem, csak azért utálod meg jogutód lett. Nem azokat utálod, akik ezt tették nagyapáddal, de még nem is azt a pártot (és ezzel tagjait) utálod, akiknek a nevében ezt tették nagyapáddal, hanem a párt utódpártját, aminek kb. csak és kizárólag jogilag van köze az MSZMP-hez.


Azokat pedig meg se említed, akik most gyakorlatilag ugyanazt a rendszert akarják visszahozni... Gratulálok :-)


Másképpen: Kreáltál magadnak egy tévképzetet és az alapján utálod az MSZP-t. Végülis az elfogultság általában hülyeség kérdése, ez igaz.


Elfogultnak a politikában lenni a legnagyobb gyökérség.

2014. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen ezért utálom mert jogutód lett. A kérdés is ez volt. Nem más amiket már itt összehordasz.
2014. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!