Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg szomorúak a bal...

Tényleg szomorúak a bal oldaliak, hogy Orbán visszavonulót fújt netadó ügyben?

Figyelt kérdés

Netadó miatt, nagy felháborodás volt, elindult egy erőteljes Orbán ellenes hangulat a nem szavazok körében. Ennek a baloldal nagyon örült. Orbán most azt mondta ilyen formában nem lehet bevezetni a netadót. Ezzel szerintem erőteljes politikai gesztust gyakorolt. Lehet hogy valamilyen formában be akarja vezetni majd, amit az ellenzék is mond, de úgy gondolom. hogy ezzel a bizonytalanok szemében ez egy pozitív gesztus volt. Szerintem ez nagyon okos húzás volt Viktortól, ugyanis eddig általában a politikusok végigcsinálták, amit akartak pl: vizitdíj stb.

Az ellenzék ezért nem hitte el és nem hiszi el hogy visszavonta. illetve ezért szomorú, mert így véget tért a kormánydöntő hangulat.


2014. nov. 3. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom zavar-e, de nem vonta vissza.


(A baloldaliakról sajnos nem tudok nyilatkozni, szerintem eleve gusztustalan és ostoba húzás volt, és bizonytalanként engem nem győzött meg.)

2014. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nincs az visszavonva, csakis késleltetve van. Semmi ilyet nem mondott. Mégis miért tárgyalnának külföldön akkor?


Egyébként meg azért csinálta, mert így mondhatja azt, hogy "itt demokrácia van, figyelünk a nép akaratára" stb.. bla bla bla

Ha jól emlékszem már tett is egy ilyen nyilatkozatot. Igazából csak be volt kaksizva a gatyójába. Várjátok ki a végét, valami gagyi populista dumával átitatott formában úgyis bevezetik majd, amilyen hülye a nép, még be is veszi.


A baloldallal kapcsolatos írásod meg egyszerűen nem érdekel, ahogy a baloldal se.

Nem azért háborodtam fel az internetadó ellen, mert szeretem a baloldalt. Milyen hülye 1bites gondolkozás ez...

2014. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező, ha Orbánkád nem hátrált volna meg egyelőre a netadó ügyében, akkor annak elég kellemetlen következménye lett volna rá és a maffiájára nézve.


És nem kell ahhoz "mocsadék ballibnek" lenni, hogy ne akarjak saját magammal kicseszni. Bőven elég, ha az ember nem agyatlan pártkatona.

2014. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Bőven elég, ha az ember nem agyatlan pártkatona"


Gyurcsánynak sikerült agyatlannak lennie :)

2014. nov. 3. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez van, ő baja, de még mindig nem a baloldalról szólt ez az egész. Ezt kellene először észrevenni.
2014. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

"Ez van, ő baja, de még mindig nem a baloldalról szólt ez az egész. Ezt kellene először észrevenni."


Az ilyeneknek hiába beszélsz, ezeknek mindenki ballib meg Gyúrcsányi, aki felemeli a hangját a Fidesz ellen.

2014. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Nincs indok az utcai hőzöngésnek ! Ez pedig kapóra jött az emberek előtti népszerűség gyűjtésnek, hogy lám mi aztán megvédünk titeket, kiállunk értetek, hogy bátran netezzetek tovább
2014. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Bizony szomorúak, azt hitték, hogy bukik a Fidesz és ők ülhetnek már megint a trónra.
2014. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szomorúak mert a visszavonás után a kutya nem akart már tüntetni hisz alig mentek el az az napi összejövetelre.
2014. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!