Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán még hergeli is a magyar...

Orbán még hergeli is a magyar népet?

Figyelt kérdés

Svájcban múlatozik, dőzsöl,mint valami császár.


Nem talált az általa bitorolt országban pihenőhelyet?


2014. okt. 30. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye ha téged az hergel hogy kiutazik Svájcba... Nem egy hétcsillagos dubaji szállodában készült szelfit töltött fel a facebookra, nem értem mit hergel ez téged.
2014. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Én is járok síelni Svájcba. Nagy ügy.
2014. okt. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hát akkor nektek nagyon jól meg


6 millió ember meg nyomorog

2014. okt. 30. 00:44
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
25 millió nyomorog, csak Bács-Kiskun megyében.
2014. okt. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

6 millió ember nyomorog Magyarországon? Nem tudom mit értesz nyomorgás alatt de biztos nem egyezik a véleményünk.


És amúgy is ez hogy jön ide? Orbán egy miniszterelnök, az apja egy nagyon komoly cég feje, van lóvéja kiutazni(ha egyáltalán magáncélból van kinn, nem tudom).

2014. okt. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem az, hogy dőzsöl, de a lányát látogatja meg, aki ott tanul. Én ezt tartom pofátlanságnak, hogy fenekestül felforgatja a felsőoktatást, forrásokat von meg, majd a saját lányát elküldi Svájcba tanulni.
2014. okt. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

akkor ha ennyi pénze van járuljon hozzá az államadósság csökkentéshez


vagy a minimálbér növeléséhez


mutasson példát a nagy miniszterelnök


NE CSAK POFÁZZON

2014. okt. 30. 01:33
 8/13 A kérdező kommentje:

mellesleg ha POFÁZIK a szakmunkásokról,akkor adja ő a purdgyéjait szakmunkásnak ne másnak osztogasson pályaválasztási tanácsot


jó kis szalagmunkás gáspárka,vagy taykarítónő ráchelkácska

2014. okt. 30. 01:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj vele, hogy utazgat...
2014. okt. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"ha ennyi pénze van járuljon hozzá a minimálbér növekedéséhez" Jó nagy hülye vagy :D


Tudod te mennyibe kerül kiutazni Svájcba? Buisness class-on, ötcsillagos szállodában is pár millió forint, ha nagyon veri a pénzt.


Körülbelül 700 000 ember keres minimálbért, ha csak 5 ezer forinttal növeled a keresetüket havonta az is 3.5 milliárd forint..


Nagyon tudlak sajnálni, ha téged az hergel és idegesít, ha valaki kiutazik külföldre. Mit vársz egy miniszterelnöktől? Szakadt gatyában BKV-zzon? Még a legszegényebb országok miniszterelnökei is jól keresnek és sokat utaznak.

2014. okt. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!