Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most az internetadó miatt...

Bob76xd kérdése:

Most az internetadó miatt háború lesz Magyarországon?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

Meg a többi adó (elnézést kiterjesztés) miatt, amikre az nemzetünk országának szükség van (habár választások előtt ment, hogy milyen csodatündéri ország lettünk gazdaságilat) meeeert..... kétharmad!

Ha a kétharmad ellen vagy (értsd ország lakosságának 20-40%-a) akkor te egy haza áruló mocsadék vagy!

2014. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Az már nem jut el az agyukig, hogy ha nem nyúznák a népet, mint ahogy Janukovics tette Ukrajnában, akkor nem lenne itt Majdan 2.
2014. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ezek békés megmozdulások és a kormány ekként is kezeli őket:

Magasról tesz rá.

2014. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Inkább legyen netadó csak háborút ne!
2014. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt háború...

Pár száz markos legény bemegy a parlamentbe, kihozza azt, akit ki kell hozni, és a nép felteheti a kérdéseit a Kossuth téren.

2014. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 MolotovPunk ***** válasza:
100%

El jön az az idő,amikor a nép berág és akkor már nem fog számítani,mit magyarázkodnak ezek...

Itt nem csak az internet adóról van szó.

Újabb kedvezményeket akarnak megadóztatni drasztikusan,pl cafateria és egyéb juttatásokat...


Békemenetes dolgot is ezért fújták le,mert nem akarják,hogy az orbán kormány melletti és orbán kormány ellenes tüntetők egymásnak menjenek,abból óriási botrány lenne...

(Mellesleg most az is látszott,hogy oldaltól függetlenül az ellenzék össze fogott a netadó miatt is.)

Továbbá az is észrevehető volt,hogy az ellentüntetők nagy része kb legalább 70%-ban fiatalokból állt.

2014. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Lehetne.Megsorozni az összes Fideszest,azokat is akik rájuk szavaztak.Akkor talán nevezhetnénk országnak ami itt folyik.
2014. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

"Lehetne.Megsorozni az összes Fideszest,azokat is akik rájuk szavaztak.Akkor talán nevezhetnénk országnak ami itt folyik."


Köszi... Szóval aki nem a te véleményeden van annak a halálát kívánod? Remélem sose jutsz hatalomra.

2014. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt én is remélem,csupán azt nem értem miért azok vannak felháborodva legjobban akik anno a Fideszre szavaztak??Hisz akkor őket akartátok,ezt szavaztátok meg.Most már hiába megy a hiszti Orbán bácsinak.Egyétek meg amit főzetetek.
2014. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%

"csupán azt nem értem miért azok vannak felháborodva legjobban akik anno a Fideszre szavaztak?"


Én fideszre szavaztam és nem vagyok felháborodva.

2014. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!