Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi úszhatott idáig ÁFAn?

Mennyi úszhatott idáig ÁFAn?

Figyelt kérdés

Csak 2012ben 900 milliárd forint=3milliárd euró!!!


Lehet fideszezni, de nekem nincsenek illúzióim afelől, hogy nem most kezdődött és 25 éve tart. Mi meg hősiesen toljuk a szekeret és csodálkozunk, hogy miért nem megy?!!!



2014. okt. 29. 12:36
 1/3 A kérdező kommentje:

hivatkozott irodalom:


[link]

2014. okt. 29. 12:37
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Na igen, amíg működött az IMF nevű pénzszivattyú addig nem volt baj. Most, hogy kiqrtuk az Valutaalapot borították a bilit. Ez van! Reméljük megtisztul ettől a magyar politika és nem a másik szennyes kerül vissza.
2014. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Éves szinten csak az ilyen-olyan ellopott és elsikkasztott pénzek összege 1000-1500 milliárd között van és ez valóban a 90-es évek elejétől megy így. De azok alapján amik mostanában a nyilvánosságra kerültek, lehet ez az összeg még nagyobb.


Emlékszem, hogy pár hónapja még én írtam erről, hogy mi megy itt és mekkora pénzekről van szó, mindenki lehurrogott és nem hitte el. Most meg gyakorlatilag arról cikkeznek az újságok és oldalak, amiket én is mondtam. Nem tűnt még fel senkinek, hogy az emberi pofátlanság határtalan?


(Ráadásul ezeket a dolgokat már 2013-ban is lehetett tudni)

2014. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!