Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz tényleg meg akarja...

A Fidesz tényleg meg akarja adóztatni a macskákat?

Figyelt kérdés

A híradóban volt tegnap hogy a macskák túlságosan is sokan vannak Magyarországon ezért meg akarják adóztatni őket.

Nyugtassatok meg hogy nem igaz a hír mert nekem van 4 cicám és nem tudnám ezt az adót fizetni.


2014. okt. 29. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Abszurd.


Hogyan adóztatná meg?Honnan tudná kinek mennyi macskája van?


Lennének macskaellenőrök ,vagy mi?

2014. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez kivitelezhető.. Én pl. kertes házban lakom, egy hirdetési újságot böngészve magamhoz fogadtam két macskát, aminek nincs semmi hivatalos nyoma. Pár hónapja odacsapódott még egy harmadik is, és néha kóbor macskák vannak a kertben. Ha kijön valaki és én azt mondom hogy egyik sem az enyém csak itt csavarognak akkor mi van?
2014. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaja, nálunk is szokott lenni egy csomó kóbor macska, nekünk 2 cicánk van. Kicsit nehezebb nyilvántartani a macskákat, mint a kutyákat, ezért nem hiszem hogy ilyen adót be tudnának vezetni.


Aki meg panelban él, legfeljebb azt mondja hogy mikor a piacon vásárolt, beugrott a kosárba egy macska, és csak most vette észre. :D

2014. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz.
2014. okt. 29. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!