Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mit sír mindenki? pár...

Most mit sír mindenki? pár hónapja kaptatok egy cetlit és egy tollat ti döntöttek akkor viseljétek a következményt is?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rájuk tettem az x-et ( mint a szavazók 56%-a), mégis szívok.

Én sírhatok??? Megengeded?

2014. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így döntöttem.
2014. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mellettük döntöttem, nem viselek semmilyen következményt.
2014. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem arra szavaztam, hogy internetet művirágot szappant meg minden szart megadóztassanak.
2014. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudodd van az az ing ami nem mindenkié :) de nem hiszen hogy a tüntetők teljes egésze az 56% képviselői ...
2014. okt. 28. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
A többség nem a fideszre szavazott. A még nagyobb többség el sem ment. Egy hangos kisebbség nyom el mindenki mást, mivel manapság 15-20%-os támogatottsággal 2/3-ot lehet elérni. Én pl. szavaztam, és nem rájuk. Én megtettem, ami tőlem telik, hogy javítsak a saját és többi honfitársam sorsán. Fájdalmas a hozzáállásod. Ha olyan szerencsés vagy, hogy kívülállóként tudod szemlélni a helyzetet, mert mondjuk külföldön élsz, akkor neked jó. Mindazonáltal a kérdésedben sikerült egybemosnod 3 populációt, pedig ezt azon kevesektől kéne kérdezned, akik a fideszre szavaztak. A következményt meg viseli a többi 80% is. Majd egyszer te is meglátod, hogy milyen az, amikor 8 másik ember dönt a te sorsodról, és akkor majd jön egy zseni, aki azt mondja, hogy a te hibád, hogy olyan helyzetbe kerültél, mivel szavazhattál róla. Gondolkodj.
2014. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a művirág jogos ... egyrészt elveszi a piacot az előtől másrészt nem ártana megóvni a bolygót és nem ilyen kacatokat csinálni amikor isten már megteremtette
2014. okt. 28. 22:30
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Várható volt hogy Orbán befog hozni valami baromságot!

Viszont az internetadó meg se fordult a fejemben , MO így sincs valami fényes helyzetben szerintem.

Nyelte volna le az anyja!

2014. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A művirág adója sem jogos.

Az veszi a művirágot, akinek élőre már nem futja.

Most a Fidesz ezektől a szegényektől is elveszi az utolsó fillérüket.

2014. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

a választás egy vicc volt (vagyis a szavazatok értékelése)

Sehol nem volt ez 2/3

ha iskolában számolták volna ki ezt az arányt megbuknak matekból


már akkor kellett volna lázadozni.


Én szintén voltam és nem rájuk szavaztam.

2014. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!