Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisoknak mi a...

A balliberálisoknak mi a problémájuk a csendőrséggel?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 21:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"díszelgő, hagyományőrző szerepet szánnának a csendőröknek"

Duplán hülyeség. Nem csak értelmetlen és drága lenne, de haszontalan, értelmetlen és drága.

Franciaország egy ici-picit jobban áll gazdaságilag mint Mo. Majd ha nálunk is többé kevésbé rendben lesznek ilyen apróságok, mint egészségügy, oktatás, stb, na majd akkor lehet parádézásra kidobálni a pénzt.

2014. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Rubicon87 ***** válasza:
90%

"A nevükben is bent van.

liberális=szabados


Nem szeretik a rendet, csak a káoszt. "


Te is olyan egyszerű vagy mint egy faék.

2014. okt. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"Igen, normális ember nem szaladgál 2014-ben nyestprém sapkában és csiricsáré íjászruhákban, mint például ez az elmeháborodott"

Szerintem meg hadd öltözzön már az ember, úgy ahogy akar. Nehogy már ez is elő legyen írva.

2014. okt. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Kérdező: Franciaország sokkal nagyobb és jobb helyzetben van, hamarabb van ott létjogosultsága a két szervezetnek. De a csendőrség csak egy béna fordítás, nem szabad egy az egyben átgondolni a kettőt.


A gendarmerie és a police is rendőr, nincs igazán komoly különbség közöttük.

2014. okt. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem meg hadd öltözzön már az ember, úgy ahogy akar. Nehogy már ez is elő legyen írva."


Én nem mondtam, hogy nem öltözhet úgy, ahogy akar.

De akkor készüljön fel rá, hogy a normális emberek elmeháborodottnak fogják tartani.

Vagy szerinted nincsen semmi probléma azzal, aki egyszer huszárnak, máskor G.I. Joe-nak, harmadszor juhásznak, ősmagyarnak, aztán dualista köztisztviselőnek öltözik?

A szellem, a kalóz és a szamócajelmez mikor fog előkerülni?

2014. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Miben lenne a csendőrség jobb, mint a jelenlegi rendvédelmi rendszer?
2014. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Spartacus: Nekem úgy tűnik, a jóízlés határain belül marad. Ezeknek a ruháknak van történelmi hagyománya, és jól áll rajta. Passzolnak a különböző darabok egymáshoz, az összhatás rendben van. De nehogy már a divatról szóljon a politika.
2014. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
A kettő airsoft-os ruházatot leszámítva rendhagyó darabokat visel.
2014. okt. 28. 13:19
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Rendhagyó, de nem ízléstelen.
2014. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!