Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan aki nem fontolgatja,...

Van olyan aki nem fontolgatja, hogy nagyon sürgősen el kellene menni ebből az országból?

Figyelt kérdés
Ez ami itt folyik kezd már eléggé aggasztóvá válni. A világ legerősebb állama próbál már terelgetni, de rögvest az ellenkező irányba megy az a pár "úriember" aki az országot és az embereket vezénylik és parancsolják.

2014. okt. 24. 19:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mivel minden ideköt így egyelőre nem még.
2014. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Internet adó is miről szól? Nem véletlen arról, hogy a szegényebb rétegek még véletlen se jussanak utána internethez, csak a gazdag oligarchák és a pereputtyaik? Így semmi kritikus hangvétel nem lesz sehol sem a kormányról. Minden csuda szép és jó lesz mindenhol (persze, csak kifele.) De a külföldről érkező véleménynyilvánításokat hogy akarja majd korlátozni? Azt nem értem.
2014. okt. 24. 20:34
 13/18 A kérdező kommentje:
Aki "ugyanúgy" lesz a felsoroltakkal. Nyilván rossz nevet raktál az első helyre. Ő csak egy kirakati bábú lehet.
2014. okt. 24. 20:37
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire elkapkodni. Szerintem Orbán és pár társa előbb lesz külföldön mint itt jópár fiatal.
2014. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért nagyon elkényelmesedni sem kell. Kövér a kilépést pedzegeti, az EU-ban pedig egyesek már a kizárás lehetőségének adnak hangot.

[link]

[link]

Mindenesetre én már annak is kezdek utána olvasgatni, hol hogyan lehet állampolgárságot szerezni.

2014. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tervezgetem, de hal jól tudom a hallgatói szerződéssel azt is aláírtam, hogy itthon kell maradnom. Meg ha az ideggyenge Kövérék még egy pár hasonló kijelentést tesznek ki leszünk dobva az EU-ból, aztán akkor hova? Gondolom, majd lehet menni kedvezményes Moszkvába, Pekingbe, meg Asztanába. A szerencsésebbeknek Ankarába.
2014. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ne elemezd már ezt ennyire! Így is elég katasztrofális a helyzet, nem, hogy még azt is számításba vegyük, hogy még csak el sem tudunk innen menni sehová. Akkor aztán mi lesz? A gyűlölködő banda nyilvánosan kivégzi majd azokat akik nem tetszenek nekik? Ez most nem egy költői kérdés volt!
2014. okt. 25. 22:16
 18/18 A kérdező kommentje:
Azt tudtátok, hogy valószínűleg az előző rendszerből használja a Fidesz azokat az embereket használja MOST a "fontosabb" (belelátnak rengeteg ember életébe, pénzügyeibe, magán dolgaiba) pozíciókba (minden szinten!) akik az előző rendszerbe a legaljasabb és legnagyobb képmutató dolgokra voltak képesek? Akár családostul is.
2014. okt. 26. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!