Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan aki nem fontolgatja,...

Van olyan aki nem fontolgatja, hogy nagyon sürgősen el kellene menni ebből az országból?

Figyelt kérdés
Ez ami itt folyik kezd már eléggé aggasztóvá válni. A világ legerősebb állama próbál már terelgetni, de rögvest az ellenkező irányba megy az a pár "úriember" aki az országot és az embereket vezénylik és parancsolják.

2014. okt. 24. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Kíváncsi vagyok, hogy a "világ legerősebb állama" és az itthoni "aggódó demokraták" miért nem szólt egy szót sem, amikor 2006-ban ilyenkor könnygázt lehetett szagolni a pesti utcákon, idősek karját-lábát törték és szemeket lőttek ki a rendőrök.
2014. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
A sürgős talán erős kifejezés, mondjuk úgy, hogy fontolgatom. Kivárom a legközelebbi országgyűlési szavazást, ha akkor is narancsból lesz a legtöbb a kosárban, akkor végleg kiábrándulok az országomból, angolosítom a nevem, aztán irány Kanada, diákvízumot még szerezhetek, 3 év után meg állampolgár lehetek.
2014. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

És ki vezényelhette ki az utcára azt a sok randalírozót? Csak úgy maguktól mentek, mert éppen annyira ráértek, hogy "miért is ne vernénk szét a belvárost?" címszóval? Ugyan, ugyan! Ugye az úgy szokott működni normáliséknál, hogy elmegyek randalírozni, aztán áhítatosan átveszem az állami kitüntetéseket érte.

De ez most hogy is jött ide?

2014. okt. 24. 19:51
 4/18 A kérdező kommentje:
kint élőket kérdezem: haza szeretnének egyáltalán jönni?
2014. okt. 24. 19:52
 5/18 anonim ***** válasza:
4%
Én nem. Kommunista szabadságharcos és forradalmár vagyok. Ez az én hazám. Emigráljon a többi, én maradok és harcolok.
2014. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Volt egy civilizáltan viselkedő fideszes tüntetőcsoport, meg egy csapat náci focihuligán. Amikor a rendőrség terelte őket a Kossuth-tér környékén, direkt beterelték a fideszeseket az erőszakos, rongáló nácimenetbe, aztán úgy döntöttek "egykutya" és mindenkit megvertek.
2014. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én például nem fontolgatom. Már el van döntve.
2014. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De ez már nagyon súlyos dolog eleve, hogy ilyesmiről kell beszélgetni egyáltalán......nem? Nem értek semmit ami itt folyik. Minden pusztul lefele.
2014. okt. 24. 19:58
 9/18 anonim válasza:
78%
Én komoly dilemmában vagyok. 17 múltam,lassan döntenem kell a jövőmről(továbbtanulás). Nem szívesen mennék el,mert szeretem ezt a helyet,nekem csak azzal a néhány korlátolttal van bajom aki az imternetadót is kitalálta. Ha ők maradnak még ezek után is,akkor nincs értelme maradnom,de senki másnak sem.
2014. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

"Kíváncsi vagyok, hogy a "világ legerősebb állama" és az itthoni "aggódó demokraták" miért nem szólt egy szót sem, amikor 2006-ban ilyenkor könnygázt lehetett szagolni a pesti utcákon, idősek karját-lábát törték és szemeket lőttek ki a rendőrök"


Ha nem tudsz semmit, akkor csönd. Ott álltam az utcákon és a mai napig megsimogatnám gyurcsány képét, ha a közelembe jönne.



Most ugyanígy vagyok / leszek Orbánnal, Lázárral, Rogánnal, meg a többivel, amelyik szopja a volt kgb elvtárs szőrös ******.

2014. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!