Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alapítunk egy autonóm államot...

Alapítunk egy autonóm államot Magyarországon belül?

Figyelt kérdés
Kiábrándultam a magyar politikai életből és szerintem sokan vannak így (pl.: akik nem mentek el szavazni). Arra gondoltam, hogy alapítani kellene Magyarország területének pár százalékán egy új államot, ami Magyarország autonóm országa lenne és kitiltanánk onnan a jelenlegi magyar pártokat, helyette újakat alapítanánk ott és csak kül - és hadügyekben kötődnénk Magyarországhoz, meg legfeljebb a közös valutával.
2014. okt. 23. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Az csak akkor lehet sikeres ha kirekeszted a kisebbségeket.


Ha viszont ezt megteszed akkor rohadt náci fasiszta EU ellenes szemétláda vagy és máris bukott a mutatvány.

2014. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Tisztában vagy azzal, hogy milyen bűncselekményt követtél el a kérdésed, és az azutáni magyarázó rész nyilvános kiírásával?

Mit kaphatsz érte?

Szerintem töröltesd, míg valaki fel nem jelent!

2014. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kettes, te miről beszélsz?
2014. okt. 23. 14:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Kijavítom: Nem tiltanánk ki a jelenlegi magyar pártokat.
2014. okt. 23. 16:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még, hogy nem sértené Magyarország területi épségét, mivel autonóm állam lenne.
2014. okt. 23. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
A baj csak az, hogy senki sem ismerne el önálló államként. Anélkül meg b...-od.
2014. okt. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapítsunk, ez lesz a Magyar Demokrácia, és én leszek ott a főnök.
2014. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jonyka01 ***** válasza:
47%

Mekkora bromság! Kedves kérdező, ha infó óra van az általános iskolában, ne a gyk-n töltsd az időt. Keress rá (nem a gyk-n) a demokrácia alapjainak, az alkotmány álláspontjának az ország egységességéről, mit jelent az autonóm terület illetve a kiszakított terület (még bent is).

Ilyen kérdéseket nem óvodában kel feszegetni, hanem hozzáértő emberekre hagyni, akik értenek is valamihez. Még ha neked nem is tetszik mindíg az eredmény, lehet nem mindenki más a bugyuta, hanem te magad.

2014. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!