Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesektol kerdezem, hogy...

Fideszesektol kerdezem, hogy az internet ado bevezetese utan is imadni fogjatok orban bacsit?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 04:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, továbbra se kaptam választ arra, hogy kit tartasz alkalmasabbnak a Fidesznél. Mellesleg áruld már el, hogy honnan veszitek azt, hogy Orbán a várba akar költözni? Már többször olvastam hallottam ilyeneket, hogy Orbán király akar lenni, szóval ha erre van vmi bizonyítéka vkinek az írja már le legyen szíves, mert mindig hülyének érzem magam, ha ilyet látok/olvasok.
2014. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Bírom amikor más országokhoz hasonlítgatnak az emberek. Más kultúra, más történelem, más vezetők, más minden!!!! Jó hogy nem kezdetek el svájchoz vagy valami más gazdag országhoz hasonlítgatni, hogy bezzeg ott biztos sokkal jobb. Más országban ingyenes a net...jó és? Lehet hogy más, ami meg itthon jobb, máshol rosszabb. Gratula!
2014. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
8. voltam. Privát üzenetre a kérdésre a válaszom: Az előttem hozzászólókra értettem, ahogy "kedvesen" beszélgettek itt egymással, hogy magyar bántja a magyart. "én naiv", ahogy fogalmazott a kedves üzenet küldője. Mivel magyarul írtak, feltételezem, magyarok, persze lehetne akár magyarul tudó külföldi is, ennek kisebb a valószínűsége.
2014. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot csalódtam ismét az emberekben. Ma kaptam egy üzenetet, amiben az állt idézem: "barom". Hihetetlen, hogy milyen csökkent intelligenciájú emberek vannak. Az oké, hogy más a véleményünk, én se értek itt sok mindenkivel egyet, de azért a tiszteletet még is megadom másoknak.
2014. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

én is megkaptam a naiv birkát, de az ilyenekkel nem kell foglalkozni, kettőnél tovább sem látnak és itt töltik ki a keserűségüket, de a lényeg, hogy megmondta a magáét :)

az ilyenre nem szabad reagálni

2014. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Na tessék beigazolódott amit mondtam, hogy nem lesz internetadó. Nyilván való volt, hogy a kormány nem vezeti be, ha ekkora az ellenállás.
2014. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem azt mondta,hogy nem lesz,csak "nem ebben a formában".

Terelés az egész.

Beakarják etetni a népet,hogy hagyják abba a tüntetést.

2014. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Egyébként nem látnék kivetnivalót abban, ha a fideszesek ezután is "imádnák" "Orbán bácsit" (Orbán nagy kezdőbetű egyébként). Gyurcsányt is ugyanúgy imádták tovább, miután napvilágra került az őszödi beszéd. És azután sem történt semmi, miután kiderült, hogy GyF a szakdolgozatát sem írta meg normálisan. Szerintem így semmi nincs ebben, nem kell ezen meglepődni.

Egyébként ez még nem bevezetés volt, csak tervezet. Rögtön be is törték egyesek a Fidesz székház ablakát, pedig lehet, ha csak kulturáltan kérte volna a tömeg, hogy ne legyen internetadó, azzal is elérték volna ugyanazt. De mindegy, hogy Fidesz vagy MSZP, a magyarok felgyújtják a TV székházat (2006-ban), betörik a Fidesz székház ablakát, csak rombolni, tombolni lehessen.

Orbán egyébként legalább csinál valamit, vagy legalábbis úgy tesz, mintha csinálna, GyF azzal intézte el, hogy "tüntetnek? Na és, majd megunják és elmennek". Ezek után nem kell csodálkozni, hogy még inkább kitörtek az indulatok, ez a hozzáállás nem politikushoz való és értékelhetetlen. Orbán legalább valami látszatot fenntart, ha mást nem is.

Egyébként nem lesz internetadó, legalábbis olyan mértékű nem, aminek indult, legalábbis úgy tűnik. Szóval "Orbán bácsi imádatának" nincs akadálya, bár én nem fogom imádni soha. Na, akkor mi lett volna, ha Orbán beszól, hogy "tüntetnek? Majd megunják és hazamennek". Ezt tényleg ki kellett volna próbálni, bár Budapest romhalmazzá alakítását azért tényleg nem kellett volna megkockáztatni.

De tényleg, mi van, ha leutánozza GyF-et és így reagál: "Majd megunják és hazamennek"?

2014. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!