Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesektol kerdezem, hogy...

Fideszesektol kerdezem, hogy az internet ado bevezetese utan is imadni fogjatok orban bacsit?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 04:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

[link]


Az általad említett "Gordonka" legalább közgazdász, aki ért is ahhoz, amit csinál, ellentétben a fideszes bagázzsal, akiknek vagy nincs végzettségük vagy közük nincs a közgázhoz

nem vaktában kéne adókat és törvényjavaslatokat kitalálni, hanem utána kéne nézni először a lehetséges következményeknek, mi mennyire teszi tönkre a gazdaságot

azt, amit rezsicsökkentés címén bevezettek, most fizethetjük vissza netadó, szappanadó, és a betétek megadóztatása címén

olvasd el a cikket és rá fogsz jönni, hogy miért nem nélkülözhető az internet a modern 21. században (aki eddig nem tudta: 2016-ra megszűnik a kábeles tévészolgáltatás)

2014. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Csak hogy van akinek nem 2-3 ezerrel hanem 50 ezerrel fog többe kerülni az internet...
2014. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%
Gordonka persze hogy érti, hogy mit csinált, itt mindenki érti, hogy mit csinál. Amit lehet zsebre, ezt csinálják, lehet akár közgazdász akár egyszerű paraszt tök mindegy. Nem mondom, hogy az Orbán és társai nem lopnak, nem vagyok naiv, de én akkor is azt mondom, hogy ha már mindenképpen adóztatni akarnak, akkor még mindig inkább az internetet, mint a fűtést, villanyt vagy a vizet. Így is nem egy család van ahol nincs víz se villany se gáz. Most ha ezeket drágítanák még több ilyen lenne. Egyébként meg végső esetbe még mindig ott van a könyvtár tudom kényelmesebb otthonról megkeresni bármit, de szerintem ki fogjuk bírni.
2014. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én remélem,hogy nem kell még 4 évet várni,hogy eltakarodjanak.
2014. okt. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13-as, épp ez a lényeg, ha megadóztatják az internetet vele együtt drágul minden, nem csak te használsz otthon netet, hanem az összes többi szolgáltató, számukra is megdrágul az élet így képtelenek lesznek ismét árat emelni
2014. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Igaz nem sok valasz jott fideszesektol amiben jelzik hogy igen mindig imadjak....ezt a kis orban bacsit.

Miert is akarja meg tobb adot fizettetni velunk?

Ja nincs penz a felcsuti stadionra??? Egyalltalan minek felcsutra

Stadion? Draga fideszesek megmondanatok?

Es minek kell teleepiteni az orszagot stadionnal??

A korhazok szetesnek rohadnak.... Persze orbanka nem ott fog fekudni hanem valami luxusreszlegen.....

A nyugdijjakat is elvette, azt igerte nev szerint mindenkinek meglesz.... Ja igen csak igerte!!!! En is remelem hogy meg a 4 ev lejarta elott eltakaridik.... Es ez a kis g..... meg a varba akar koltozni .... Ja igen az is sok penzbe kerul kell hozza a mi kis internetado befizetesunk!!

2014. okt. 25. 06:35
 17/28 anonim ***** válasza:
Akkor azt mond meg kedves kérdező, hogy ha neked a Fidesz nem felel meg, akkor ki? A Gyurcsány féle baloldal? Ne hogy azt hidd hogy ő jobbak lesznek, mert ha jól rémlik majdnem csődbe vitték az országot. Mellesleg ezekre épeszű ember nem fog szavazni, szóval ha a Fidesz megbukik, akkor a Jobbik lesz hatalmon. Nos kedves kérdező, akkor jobb világ lesz? A helyzet az, hogy itt akárki is lesz hatalmon, neked és nekem is fizetni kell azt az adót, amit mondanak, a mindenkori ellenzék, meg mindig kritizálni fogja a kormányt és azt ígéri, ha ők lesznek hatalmon jobb lesz az élet. Nos ha ők kerülnek hatalomra a helyzet ugyan az lesz. Egyébként ez az egész internetadó még csak tervezet és többen is mondták, hogy ez még koránt sem véglegesített és szerintem még az se biztos hogy bevezetik, de ha be is fogják, biztos hogy nem lesz 50 ezer forintos netadó, mint amit valaki előttem írta, ennyire ők se hülyék, tudják hogy ezt nem tűrné el a nép és nem fogják bevezetni. Ha meg igen, akkor azt mondom majd, hogy igen igazad volt, ezek még a Gyurcsányéknál is rosszabbak. De addig amíg ez nem végleges szerintem felesleges itt erről beszélni.
2014. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Szerintem sem fogjak bevezetni, ha megis akkor

Maximalizaljak.

Szerintem fidesz nagyon sok szemetseget csinalt.

De erre a sok fidesz imado majd akkor jon ra mikor mar keso lesz!

Azert kell nekik az internetado hogy a nagy felcsuton es hasonlo helyeken stadionok epuljenek, es hogy 100 millios hazakban

Lakhassanak aminek a rezsije is 500 ezer.

Es hamarosan koltozik a varba.... Na ahoz

Majd kell valami masik ado.....

2014. okt. 25. 13:51
 19/28 anonim válasza:
17 es oldalán állok! Inkább ez, mint a többi. Amíg megélthetési politikusok vannak, nem lesz jobb senkinél... AMugy a sok okoska nem olvas utána, hogy mennyi is lesz maximum az adó, de már egy ki sem dolgozott tervből uszít, meg ultra nagy politikusnak gondolja magát, meg itthonról küldözget másokat külföldre, ahelyett hogy utána járna, vagy legalább belegondolna abba, ha olyan lenne az adó, amiket a cikkek írtak, vállalkozások mennének tönkre, de neeem. Csak a többit utánozva ripacskodik...le lehet pontozni..
2014. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

utolsó, más országokat ingyenes az internethasználat, egyes egyedül nálunk a legdrágább és még plusz adót akarnak rá kiterjeszteni az áfa felett

ez mi, ha nem lehúzás?

2014. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!