Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a netadót bevezetik, de...

Ha a netadót bevezetik, de pl. Csak 1ft/GB, az emberek akkor is mennének tüntetni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Neeeeem nem mennének. Mert a sok birka megsimogatná I "Igazságos" Viktor királyt, mert a zsarnoki 150 Ft-ot kegyesen lecsökkentette 1 forintra.

Nyugi ki van ez találva.

2014. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Max 700Ft lesz. Bammeg ti nem olvastok?! Belètek tènyleg kár a net.
2014. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Már bejelentették, hogy max 700 lesz. Persze erre az eddig nagy csendben lévő fideszesek azonnal megjelentek, hogy na mekkora baromság volt felháborodni, most tessék szépen hajlongani és hálát adni az égnek, hogy ilyen megértő és kedves kormányunk van. Nekik üzenem, hogy ez még mindig 700-al több, mint ami most van.
2014. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok olvastam a 700 ft-ot, és lám-lám, pont az lesz/lett a dolgoból amit beszéltem. Tegnap itt gyk-n mindenki lázadozott, nem voltak fideszesek, vagy éppen ők is ugyan úgy anyáztak. Most már "csak" 700 ft max. :)

Mondom én, hogy ki van ez találva. Birka szavazók birka türelemmel. És kalandvágyból hagyják el a fiatalok az országot. :)

Szavazzátok meg megint őket, és dolgozzatok halálotokig.

2014. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A 700 Ft is sok!!!


Hány bőrt akar még lenyúzni rólunk ez a retek banda???

2014. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen,kalandvágy miatt esélyes,hogy kimegyek,mert másként közmunka bérből lenne :

- elköltöznék itthonról. Ha szobát bérlek,az mondjuk 30k.

Ha lakást,akkor több és a számlák is jönnek.

-persze magamra is költenék

-és raknék is el

- és a családnak is szándékoznék pénzt adni,de nemcsak 1000 ft-ot.


És se kutyám,se macskám,se párom,se cigi,alkohol,buli,stb.


Igen,mindez kalandvágyból.

(Angolhasználata valóban az lehet,de a többi nem....)

2014. okt. 22. 10:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"dolgozzatok halálotokig"

Mintha lenne hol dolgozni...

2014. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A 700 ft még mindig a telefonálásokra/sms-ekre vonatkozik!


[link]


Csak sok mocskos kormánypárti, ők is csak bólogatnak, mint műanyag kutya a Wartburg kalaptartóján 1985-ben

2014. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
4%

10:26:


Miért NE lehetne ennek az adónak is ugyanakkora a maximális mértéke, mint a telekomadó? Miért nem lehetne akár összevonni a kettőt, ha csomagban veszed? A maximálisan kormányellenes 444 sem tud többet, mint más portálok, ők is csak találgatnak, plusz ugye a kormányellenes izgatás is céljuk, ez kb minden cikkükön látszik.


"Ha a netadót bevezetik, de pl. Csak 1ft/GB, az emberek akkor is mennének tüntetni?"


Nem. Nyilván van egy ingerküszöbe mindenkinek. Ha kiderül, hogy valóban "ja, maximum csak 700Ft?", akkor se fognak tüntetni (vagy legalábbis töredéke).

2014. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

3 dolog.


Első. Én elolvastam a törvényjavaslatot és abban csak a telóra vonatkozik a max 700ft. Amíg ezt át nem írják, addig úgy kell vélekedni, hogy 150ft/gb lesz!


Második. Igen, ha maximalizálnák, akkor is kimennék tüntetni, mert már elegem van. Az internet egy olyan dolog, amit pont nem lehet megadóztatni, sajtószabadság, szólásszabadság, információ szabadság stb stb stb.


Harmadik. Jó, a polgároknak maximalizálják, de a cégek szerinted fognak ennyit fizetni, egy frászt. Vagy megemelik brutál módon a díjakat, vagy elmennek az országból. Ha kimennek, akkor meg lesz állami net, ami olyan lesz, mint az oroszoknál. Van egy tüntetés, lekapcsolják a netet. Igazi diktatúra épül.


Azt se feledjük, hogy kitiltottak 6 kormánypártit az USA-ból

2014. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!