Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Internetadó! Te tudtál erről...

Internetadó! Te tudtál erről amikor ezt a kormányt megszavaztad?

Figyelt kérdés

Nem úgy kellene lenni, hogy egy párt a választások előtt meghirdet egy programot és a szavazók az alapján eldöntik akarják-e?


Hol volt ez meghirdetve, hogy ezt akarják? Megszavaztad volna ezt a kormányt, ha előre tudod hogy ilyen brutális adót fog kivetni az adatforgalomra?


Nem arról szól ez az egész, hogy megvették már az összes médiát és most elzárják az internet csapot is, ahol még több forrásból lehet tájékozódni?


2014. okt. 22. 08:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén én szavazni sem mentem el.De ahogy én láttam és látom a dolgokat a szavazás előtt a sok idiótát elaltatták azzal,hogy újabb rezsicsökkentések lesznek,bár az én pénztárcám az előzőeket sem érzékelte,ezért szavaztak a fideszre. Igazság szerint én nem lepődnék meg azon sem ha bevezetnék a levegő adót,mondjuk 1 napi légzés 50Ft.
2014. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én konkrétan egy fillér netadót sem akarok fizetni. Egyszerűen köztörvényes lopás kategóriája ez már...


Ráadásul nem csak a végfelhasználót szopatják meg ezzel, hanem azokat is, akik Magyarországon oldalakat üzemeltetnek (és valószínű azokat is, akik csak ide is szolgáltatnak, de a szerver más országban van; lásd szerencsejátékos tűzfal). Innentől fogva nem lesz több ingyen Facebook, ingyen Gmail, ingyen Google akármi, ingyen Index, ingyen Kurucinfó, semmi... Mindenért majd fizetni kell.


Szerintem így, ebben a formában előrehozott választásokat kéne tartani.

2014. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!