Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Betyár sereg és a Jobbik...

A Betyár sereg és a Jobbik rosszba vannak? Ellentétek vannak közöttük?

Figyelt kérdés
a betyár sereg köztudottan nagyon szélsőséges és radikális. Úgy tudok, hogy a Jobbik nem csinál velük közös programokat, miért?
2014. okt. 20. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Van aki még a Jobbiknak is túl radikális, a "betyárok" pedig egy kvázi neonáci-futballhuligán színvonal.

Tyirityán Zsolt, aki az egyik fő betyár volt az, aki a zsidók kiirtásának szükségességéről beszélt az egyik Magyar Szigeten, ha jól emlékszem. Hadd ne magyarázzam, hogy a Jobbik ilyen figurákkal miért nem áll össze.

Had a tortán, hogy a lerészegedett "betyárok" egyszer egy csapat jobbikost is félholtra vertek, mert nem értettek velük egyet, még Novák Elődöt is csúnyán elkalapálták.


Tehát ez egy neonáci-zsidógyűlölő csoportosulás, aminek a tagjai gyakran szó szerint állatként viselkednek!

2014. okt. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Novák Elődöt én is csúnyán elkalapálnám, pedig elég messze vagyok a Jobbiktól.

Sőt, szerintem még rajtam kívül rengetegen.

2014. okt. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Spartacus:

De te - feltételezem - azért mert balliberális vagy, a betyársereg meg azért mert neonácik akik részegek voltak.

2014. okt. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A betyár sereg maximum egy színjátszó körnek felel meg.
2014. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Még mindig fogalmam sincs, hogy mit jelent a balliberális."


Hát, elemezd ki a két szót. Azok a magukat liberálisnak valló egyének, akik egyéb megfontolásból - pénz, hatalom stb -, összeálltak magukat baloldalinak valló pártokkal, szervezetekkel. Lásd. MSZP-SZDSZ.

2014. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy darabig vonulgattak együtt, meg csináltak közös rendezvényeket, de elmúlt a lila köd! :D
2014. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2014. okt. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!