Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A republikánusoknak vagy a...

A republikánusoknak vagy a demokratáknak van igazuk Magyarországgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A demokraták szerint Magyarországon diktatúra, antiszemitizmus, korrupció, oroszbarátság és államilag intézményesített rasszizmus tombol, a republikánusok szerint meg pont a felsoroltak ellentétjei vannak nálunk. A derék balosok és liberálisok szerint ki mond igazat ?
2014. okt. 19. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Linkelnél esetleg valami forrást, hogy a két csoport mit is mond Magyarországról? Személy szerint erősen kétlem, hogy a republikánusok, akik gazdaság terén a minimális állami beavatkozás hívei, annyira oda meg vissza lennének tőlünk.
2014. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2014. okt. 19. 19:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az intézményesített rasszizmus kivételével minden egyes szó igaz.
2014. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rühellem a Fideszt, ellenük szavaztam mindháromszor (de nem is bukott álbaloldalra), de mégis a felhozott vádakat nevetségesnek találom. Lennél kedves elmagyarázni, hogy hogy van itt antiszemitizmus és társai ?
2014. okt. 19. 19:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt a rasszizmushoz vettem, hiszen oda tartozik.
2014. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó, túl gyorsan nyomtam entert, még a korrupciót az igazak közé veszem. De azt nem értem, hogy az előző MSZP-SZDSZ banda korrupciós ügyleteikor miért nem keltek ki magukból a demokraták ?
2014. okt. 19. 20:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Az MSZP banda korrupciós ügyei meg sem közelítették Fideszét. Ami volt is, titokban csinálták, a legtöbbjükről kiderült, hogy nem is igaz. A Fidesz viszont nyíltan csinálja a korrupcióit. Trafik-mutyi, földmutyi, többszáz milliós lakásvásárlások, és még lehetne sorolni.

Ha egy baloldali csinált volna ilyent, a Fidesz habzó szájjal kürtölte volna tele a világot.

2014. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt se tudják hogy hol van Magyarország. A demokratáknak balliberális hírforrásból a fülökbe jutott, hogy nálunk diktatúra van. Ez a republikánus képviselő meg ellenzéke a demokratáknak, és kitüntetést is kapott Magyarországtól, ezért az ellenkezőjét mondja.

Amúgy a vádakból a korrupció sajnos igaz, de Gyurcsány alatt is igaz volt. Szélsőjobbos diktatúra meg természetesen nincsen. Orbánnak szerintem túl sok a befolyása de nyílván se nem szélsőjobboldali, és nyílván diktatúra sincs

2014. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Az MSZP banda korrupciós ügyei meg sem közelítették Fideszét."


Ki a retkes parasztot érdekli az MSZP ??? Ki nem szarja le ? A lényeg, hogy ami MOST van az igen is diktatúra, antiszemitizmus, korrupció, oroszbarátság, stb stb stb. Szar az egész, ócska, 1 forintot sem ér.

2014. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző:

Az is fontos hogy régen mi volt, mert a milliárdos csalásokat következmény nélkül megúszták, ahogy a mostaniak is meg fogják.

Korrupció az valós vádpont... De kérem, hol van itt antiszemitizmus úgy mégis?! Sőt az oroszbarátságot is megkérdőejelezném. Egyetlen érvként a paksi atomerőművet szokták felhozni, de egy pár orosz befektető még nem oroszbarátság. Orbán is mindig Ukrajnát védi a mostani konfliktus kapcsán,

2014. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!