Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eljött az orbán land?

Eljött az orbán land?

Figyelt kérdés

mire föl ez a nagy bizalom? vagy nincs ló szamár is jó,

hány választást nyerhetnek még,és a betelepült honosított román magyarok" ról mi a véleményetek


2014. okt. 17. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Én csak szidva hallom őt.


A magyarokról meg az, hogy magyarok. Még száz éve sincs, hogy jogtalanul elvették a területet és elszakították őket a hazájuktól erőszakkal. Bárki bármit is mond, azok még magyarok (legalábbis amelyik annak vallja magát), és megmondom őszintén, hogy ország 90%-a kevésbé magyar mint ők.


Mellesleg nem tudok róla, hogy Orbán bármilyen román magyarokat is betelepített volna.

2014. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

El, de már 2010-ben. Most van a rendpártiak mekkája. Ők nem szeretnek beleszólni a saját ügyükbe.


A tragikomikus pedig az, hogy ember nincs ebben az országban aki meg tudná mondani, hogy mi a terv, mi lesz pl. jövőre. Se kormánypárti, se ellenzéki szavazó nem tudja, hogy most mi fog következni. Én a kormánypárti szavazót nem értem, mert úgy látszik, őt nem is érdekli.

2014. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
30%
Orbán <3 <3 <3
2014. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Magyarmanó ***** válasza:
51%
"honosított román magyarok" Ameddig ilyet van pofád leírni addig te inkább ne szidjál senkit se..
2014. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit javítanék: nem "eljött", hanem "elhozták" - akik ezt akarták. A többi meg nem eléggé "nem akarta".
2014. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!