Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztosan 100% Fidesz MSZP...

Biztosan 100% Fidesz MSZP koalíció lesz?

Figyelt kérdés

Csak meg kell hallgatni, és nem lehet kétség hogy a Fidesz mindenre képes hogy ne legyenek mély változások.

Teljesen biztos hogy ismét felvásárolta őket a nyugati nagytőke és a bankárok. A Jobbik annyira nem illik a képbe hogy semmi nem lesz drága!

http://www.youtube.com/watch?v=QG2NMQ6VA3I


2010. jan. 24. 08:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"A GDP alapú számolás teljesen fars, mert abban azok a bevételek is benne vannak amiket azok a multik állítottak eló amiben alig van hozzáadott értékünk..."


Ugyan lassan 20 éve volt amikor az iskolában tanultam, de én úgy emlékszem GDP=Hozzáadott érték.

De lehet csak a vad kapitalista karvajtőke nyomása alatt tanítottak ilyeneket a becsületes magyar emberek megtévesztésére.

2010. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem akarok megbántani senkit, de aki azt gondolja vagy elhiszi azt, hogy az MSZP és a Fidesz valaha is összeállna, annak nagyon távol áll a gondolkodása a politikától, ugyanis ilyen sosem fog történni.


Mindkét párt tulajdonképpen abból "él", hogy a másik ellen szítja a szavazóit, ha összeállnának, mindkét párt szavazóinak 80%-a vagy a Jobbikra, MDF-SZDSZ-re vagy az LMP-re szavazna.


Ez a felvetés teljességgel lehetetlen.

2010. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen iskolába járhattál, de remélem nem sok ember járt oda!

GDP= A bruttó hazai termék


A hozzáadott érték az = a költségvetés

[link]


A a költségvetés 50-55% a a GDPnek ami nem lenne baj ha itt maradna egy jelentős része az embereknél a különbségnek. Csak hogy a nagyrését kiviszik, mert ha csak a 30-40% a itt maradna akkor a lakosság legalább 50-60% a középosztálybeli gazdasági metodikával rendelkezne. Amitől nagyon messze állunk. Gyakorlatilag ebben az állapotban és duális gazdasági rendszerben soha nem is lehetünk!

2010. jan. 24. 10:56
 24/29 A kérdező kommentje:

Mindkét párt tulajdonképpen abból "él", hogy a másik ellen szítja a szavazóit, ha összeállnának, mindkét párt szavazóinak 80%-a vagy a Jobbikra, MDF-SZDSZ-re vagy az LMP-re szavazna.


Vannak különbségek a felfogásaik között, de a Jobbik a teljes paradigmaváltás híve, és ez nagyon veszélyes. Elég az emberek szemét felnyitni, hogy a hatalmuk veszélybe kerülhessen, amit nem akarnak megkockáztatni. Hiába beszél OV szépeket, de ő is a nagytőke kiszolgálója, és nem akar ő igazi változásokat. És ugye a koalíció a választások után jön létre, és akkor már nem érdekes, 4 év meg elég hogy az 1 párt rendszer megcsontosodjon és a média, a titkos paktumok stb révén csak látszat legyen minden!

2010. jan. 24. 11:03
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
"A hozzáadott érték az = a költségvetés " Na itt ütközik ki az a magas műveltség amivel te rendelkezel, többet nem is írok, mert nem pazarolom hülyékre az időmet.
2010. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
73%

A magas műveltség már a kérdés kiírásánál megmutatkozott.


"Biztosan 100% Fidesz MSZP koalíció lesz?"


A kérdés tökéletesen értelmetlenül lett megfogalmazva.

2010. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem pedig bújtatott Fidesz-Jobbik koalíció lesz.
2010. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy le leszek "pontozva" de nem érdekel

minek teszel fel kérdést, ha lehurrogod a válaszokat és csak a te elképzelésedet fogadod el?

Fidesz-Mszp szerintem sohasem lesz.

amúgy nem tudom miből gondolod, hogy a fidesz nem akar lépéseket tenni, reformálni. csak meg kéne hallgatni őket és nem orbán-cigányazni amihez annyira értetek.


Bár nagy a gyanúm hogy te is a pontgyűlytő akció résztvevője vagy, így úgysem érdekel hogy ki mit válaszol

hajrá societás ---> piros bögréért mocskolódni

2010. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem, meg nagyon jó a kérdés! Mégha elő ránézésre hajmeresztő is. Ezek a szemetek mindenre képesek a hatalomért. Most is együtt vannak, csak a médiának közvetitik h mennyire nem állják egymást.


Ha a Jobbik elér 40-50%-ot akkor ellenük tuti össze fog fogni a két patkány párt!Mert ők a nagytőkét képviselik.


A Jobbik-Fidesz összekapcsolódásában is látokesélyt, pl vannak fideszesek akik elvárnának a pátjuktól radikálisabb döntéseket, meg vannak jobbikosok akik egyett értenek a Jobbik programjával, de nem teszik nekik a Jobbik arroganciája, ezért kicsit a fideszhez húznak.Kicsit összemosódik a dolog.


De én attól félek h a Jobbikot is meg tudják vásárolni, h szavazzon, ez vagy az mellett. Pl ígérnek nekik médiát, vagy gárdára egy halom pénz, vagy autonomiához segitést a határon túl.


Én személy szerint nem szeretem a feketeruhás Gárdát, és csendőrségre se költenék pénz, inkább tegyék azt a manit az egészségügybe! Csak ez Vona agymenése, amire egy csomó pénzt akar.


Nagyon ledöbbentem mikor írtad h hány vki veszitheti el a házát! Szépen elhallgatta a média! Meg gondolom most a választások előtt se jó ötlet erről beszélni. Nem bánnám ha tényleg beszüntetnék ezeket a tv-ket.


Lehet h Vona elvetemült, meg Morvai is önérzeteskedik, ripacskodik, de nem érdekel, tegyenek itt rendet!


Csendőrség nem kell, ott van a rendőrség!

2010. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!