Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy süllyedhetett idáig...

Hogy süllyedhetett idáig Magyarország?

Figyelt kérdés
Az emberek önként megszavaznak és pártállammá tesznek egy pártot szép lassan, hogy nácik nyernek polgármesteri szavazáson, hogy a XXI. században még KDNPk régen lejárt hite dönti el emberek sorsát?
2014. okt. 12. 23:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

" ezért a tisztesség úgy kívánja,hogy ne szavazzunk.

Ma én is így tettem."


És ezzel egy helyre tetted magad azzal a tömeggel akit abszolút nem érdekel a választás, akinek minden mindegy.


Legalább egy érvénytelen szavazattal kifejezhetted volna, hogy érdekel de nem tudsz dönteni. Ha jelentős mennyiségű érvénytelen szavazat lett volna az azért elgondolkodtató, nem?

2014. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

15: De ők nem németek... Fejezzétek már be a nácizást, könyörgöm. Németországban Orbánt is nácinak nevezik és rajtunk röhögnek.


Egyébként itt van az átlagemberek véleménye:

[link]


Őszintén szólva, ha nem kis faluban élnék, ahol számít a szavazatom, akkor én sem mentem volna el; mert nem befolyásol semmit.

2014. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A Jobbik azóta náci mióta te Fideszes vagy. Nem szeretem a jobbikot, mert szélsőséges, de tisztában kéne lenni a dolgokkal. Például meg is mondták, hogy nem antiszemiták, hanem anticionisták és ezt a mellettük álló rabbi is elmondta amikor Londonban voltak. Minden pártban és minden pártnak vannak hülye emberei és szavazói. A nemzeti érzelem Magyarországon bűnnek számít? A baloldal pont a magadfajta tájékozatlan emberekkel járatja le magát. A baloldal tele van cionistákkal és hazaárulókkal akármelyik pártot nézzük. A Fideszben javarészt csak parancsot teljesítő gyáva kutyák vannak a baloldalon pedig magasabb rangú emberek is vannak akik gonosz szervezet tagjai. Milyen lejárt hitről beszélsz. Nagyon tudatlan és tájékozatlan vagy! A politika olyan, mint a sas. Két szárnya van, de egy agy irányítja.
2014. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!