Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy süllyedhetett idáig...

Hogy süllyedhetett idáig Magyarország?

Figyelt kérdés
Az emberek önként megszavaznak és pártállammá tesznek egy pártot szép lassan, hogy nácik nyernek polgármesteri szavazáson, hogy a XXI. században még KDNPk régen lejárt hite dönti el emberek sorsát?
2014. okt. 12. 23:00
1 2 3
 11/23 Napfonat ***** válasza:
78%
Fél évszázadig baloldali diktatúra volt Magyarországon! Mégis, ki az az elmebeteg, aki visszasírja a baloldalt még a 21. században is?
2014. okt. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%

Az otthon maradt 60% mélyen hallgasson és szégyellje magát.

Langyos, hígvelejű társaság.

2014. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint az,hogy az ellenzék az otthon maradt 60 %ot nem tudta mozgosítani,nem vall másra,mint arra,hogy nincs keresnivalójuk a politikában. A Fidesz jól csinálta,mozgósította a tagjait. Az ellenzék ezt miért nem tette meg??

nem vagyok Fideszes,de ne a Fideszt hibáztassuk. Ők képesek voltak arra,hogy megkeresik a tagjaikat levélben,választásra buzdítják őket. Ezt az ellenzék nem tette meg a tagjaikkal.

2014. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%

Mivel nincs valódi választási lehetőség,csak a fekália,meg a trágya között lehet látszólag választani, ezért a tisztesség úgy kívánja,hogy ne szavazzunk.

Ma én is így tettem.

2014. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A Fideszt nem is azzal vádolom hogy nácik mert nem azok. Azt a Jobbikra értettem.
2014. okt. 13. 06:50
 16/23 anonim ***** válasza:
Holnap megint halgathatom a jobbikosokat a melóhelyen hogy már megint a k.cs.g fidesz nyert. Erre én meg kérdezem voltál szavazni? Válasz: nem úgy is a fidesz nyer akkor minek.
2014. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az utcán ha találkoztunk fideszes aktivistával egyből kérdezték h voltunk e szavazni mert ha nem menjünk és szavazzunk a fideszre és mentek házról házra is meg telefonon is. Más párttól ilyet nem lehetett látni tehát a fidesz azért tett is azért h hívei elmenjenek szavazni.
2014. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom, akik nem szeretik a Fideszt, visszautasították a rezsicsokkentest és többet fizetnek továbbra is. És természetesen nem kérnek a hitelük konnyebbitesebol sem.


Álszent banda....


Nincs jobb, mint a Fidesz, ugyan ki lenne jobb? A baloldali törpe pártok? Vagy a náci jobbbik???

2014. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Igen én se hallottam még hogy tüntetnének a szoci tömegek hogy őket ne segítsék hitel ügyben. Sőt a gyerekek után járó adókedvezményéről se mondott még le egy bal oldali se. Hihetetlen hova süllyed ez a buta nép hogy olyanra szavaz akitől kapott valamit. Érthetetlen.
2014. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Amíg a fidesz eteti őket legalább nem az én tyúkom lopják.
2014. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!