Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem ismeri el a Fidesz...

Miért nem ismeri el a Fidesz és a sok liberális hogy van C bűnözés?

Figyelt kérdés

Amikor a Lakatos Attila vajda is kimondja hogy van, és a börtönök is velük vannak tele.

Amúgy nem voltam rasszista, de az állandó pakojjá má ki, meg leszel szúrkálva, agyonverünk büdös Magyar szöveget már nagyon unom.

A zsidókkal semmi bajom, mert azok legalább nem akarnak megkéselni.


2014. okt. 8. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert akkor a sok kis C vitamin golyócska nem fog a Fideszre szavazni amikor viszik őket a busszal...
2014. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Én is csak a cigókat utálom, miattuk nem merek bemenni a városba egy 5000 forintos biciklinél drágábbal mert rögtön ellopják.
2014. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Mert akkor jogos lenne a követelés, hogy valamit kéne velük kezdeni és az államnak nincs rá pénze. Ezt ráadásul még tetézné a sok nyugati fajvédő, akik életükben nem láttak még cigányt, de baszogatnák a magyar kormányt, hogy szegregálják a cigányokat.


Engem múltkor megütöttek is kilöktek utazótáskástul az út közepére, ahol akkor szerencsére nem jött semmi. Mindezt csak úgy poénból, mert be voltak baszva. Én sem vagyok rasszista, nyilasterror áldozat is van a felmenőim között, de a mindenfajta kultúrát mellőző cigányokkal már tele a puttonyom.

2014. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Igazából nem értem minek kell rassz hozzákötni a bűnelkövetéshez. A fehérek szurkálnak meg az jól esik talán? Nem tök mindegy milyen a bőrszíne? Börtönbe vele!
2014. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

mert ez így nem értelmezhető. Gondolj bele!

Vannak magyarok is a börtönökben, nem? Akkor bizony kéne lennie magyarbűnözésnek is.

Vannak ott nyilván kékszeműek, akkor van kékszeműbűnözés?


Vannak a bűnözők és a tisztességes polgárok. Teljesen mindegy melyik rasszba tartoznak.


Sztem.

2014. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

#5 nagyon szepen kerlek fogd mar fel, hogy a C bunozes nem azt jelenti hogy minden C bunozo, hanem hogy VANNAK OLYAN BUNCSELEKMENYEK, AMELYEKET JELLEMZOEN C EMBEREK KOVETNEK EL. teccik erteni?

csak egy pelda: velem tortent, hogy mentem az utcan, 2 C odalepett, mondta az egyik, "az unokatesom mondta hogy leqvaanyaztad a villamoson multkor"..erre en : "biztos hogy nem, nemis ismerem" erre a C "de mondta hogy te voltal az megismer teged" ..es akkor ott szo szot kovetett de szerencsere nem estek nekem DE koveteltek hogy adjak nekik penzt hogy ne verjenek meg bosszubol..

es ez tipikusan egy C tipusu bunozes.legalabbis itt Szegeden ez egy gyakran altaluk hasznalt trukk.hogy miert nem jottek nekem nemtudom,talan nem volt akkora merszuk..van amelyik csak szajal de nem ut.azt hiszi mar attol felsz hogy C..

2014. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert mar így is rasszistanak belyegeznek minket az unioban
2014. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a kérdés értelmetlen. van magyarbűnözés is, de nyilván erre nem büszke egyik párt sem.

a cigánybűnözés inkább egy politikai fogás a jobbiktól. tény hogy sok a cigány a börtönökben, de csak a jobbikosok élvezkednek erre.

2014. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

# 6


akkor viszont van szintén sokféle bűnözés. például a nácik jellemzően rasszisták voltak, sokat masíroztak az utcákon és néha még könyveket is égettek. Akkor ez a nácibűnözés. A jobbik meg nácibűnöző.


Vagy ott vannak a politikusok, akik korruptak és sokat lopnak. Ezek politikusbűnözők.


A papok között meg köztudomásúan sok a pedofil, homoszexuális. Akkor ők a kereszténybűnözők.


Így gondolod?

És ennek mi értelme?

2014. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű. Mert te kérdező, egészen mást értesz alatta, mert te annyira leegyszerűsíted a dolgokat, hogy már nem is azok, mint voltak.

De a legfontosabb, hogy az elismerés/el nem ismerés nem különbség. Ahhoz, hogy különbség legyen, előbb fel kell ismerni, miről van szó, abból fel lehet ismerni, mit kell tenni, és ha meg is teszik, na akkor talán lesz elmozdulás. De a szájlalástól nem lesz. Illetve lesz, rosszabb. Ugyanis akit alázol, jobban üt vissza. Mondjuk most x%, utána 2x%. Nyilván ezt szeretnéd, hiszen megoldást nem tudsz. Pláne jót.

2014. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!