Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a Jobbikkal?

Mi a baj a Jobbikkal?

Figyelt kérdés
Eltérő véleményeket hallok folyamatosan, de egyre kevesebbet ami mellettük érvel. Vélemények? A kérdés nem provokáció!

2014. okt. 7. 22:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Ti őszintén semmit sem tudtok a Jobbikrol csak ugy irogattok össze vissza,az előző kommentekben semmi igazság nincs mar nemazert mondom es nem vagyok jobbikos csak tisztában vagyok ezzel,szerintem a Jobbik sokkal jobb párt-ha elolvasnátok jogy milyen konkrét pontjai vannak-mint az a többi baloldali szar párt csak eteti a népet es semmit sem csinalnak,aki nemért velem egyet az csak azért van mert mindenki bemeselte neki hogy a jobbik náci meg minden de közben meg nem,meg amugyis leszarom a politikat csak ezzel jobb tisztaban lenni
2014. okt. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Nincs vele baj.
2014. okt. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem elég korrupt ez a legtöbb ember kifogása
2014. okt. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
A többi pártal több baj van higyétek el;)
2014. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Mi más jöhetne szóba?

SEMMI.

2014. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
28%

"Mert a szavazóik szerint akik melegek: nem magyarok"

-Egyesek szerint aki jobbos, az szintén nem magyar. Luxus állandóan csak egy nézőpontból vizsgálni a dolgokat?


"Mert a szavazóik szerint akik nem ugyanazt gondolják gondolnak a jobbikról,mint ők: nem magyarok"

-Erre csak ismételni tudom az előző válaszomat.


"Mert a szavazóik szerint akiknek más politikai beállítottságuk van: nem magyarok"

-Szintén


"Mert a szavazóik szerint az egyik legfontosabb dolog a Trianoni területek visszaszerzése,és akik nem így gondolják: nem magyarok"

Valakiknek pedig csak a holokauszt fontos, a történelmünk más részei egyáltalán nem. Aki mégis mással foglalkozik, az náci vagy fasiszta (bár akik ezzel dobálóznak még csak megkülönböztetni sem tudják a két fogalmat, olyan degeneráltak). Egyébként ha Trianonon túl kéne lépnünk, akkor más dolgokon is túl lehetne lépnünk, igaz?


Az általam bemásolt "hozzászólás" (inkább idehányásnak nevezném) ékes példája a hozzá nem értésnek, és a hihetetlen mértékű zavarodottságnak.

2014. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%
Előző kommentelő,te nagyon hülye vagy! Ritkaszar érveid vannak!egyáltalán ezeket honnan veszed?! A jobbik egyszoval sem mond ilyeneket...szoval nemertem honnyn jönnek ezek a csicska dumák
2014. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Ahhoz nem kell Jobbik szavazónak lenni, hogy sz*rba se vegyen valaki egy genetikai hulladékot."


Gratulálok,ezért tart itt ez az ország. Kívánom neked tiszta szívemből,hogy ha a fiad áll eléd azzal,hogy "apa,homoszexuális vagyok" akkor is ezt mond majd neki,vagy az unokád. Aztán többet sose látod. Ennyit erről. Homofóbokból épp elég van,ne gyarapítsuk a számukat.

2014. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a jobbikosok mocskolódása itt is jelentkezik:-/
2014. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hajrá Magyarország,hajrá Magyarok!:)
2014. okt. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!