Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök a rezsicsökkentésnek?...

Örültök a rezsicsökkentésnek? Aki nem, az miért nem örül, hogy kevesebbet fizet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 19:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én vállalom, nekem ez nem jó. Rezsifaló panelben lakunk, 70 négyzetméteres. Közös költség tartalmazza a fűtést, szemétdíjat, stb. Kint van a Fidesz által kötelezett plakát, hogy mennyire lehetünk nekik hálásak, ami már önmagában undorító) és ott van, hogy éves szinten kb 3000 Ft. A közös képviselő meg mondta, hogy ha visszanézzük, hogy az egy évvel a rezsicsökkentés előtt mennyi volt, akkor most alaposan nőttek az árak, mert a rezsicsökkentés előtt direkt emelték az ellensúlyozás érdekében, de azt persze nem verik nagy dobra, és nem ahhoz viszonyítják a megtakarítás-kényszerpropagandát Még szerencse, hogy nem kell kitenni a narancsszínű zászlót a ház zászlótartójába, és narancsgömböt az országház csúcsára!


És nekem meg ne írd, hogy nekem semmi se jó! Az ordító hülyeség és az igazságtalanság - legyen bármilyen formában is tálalva - persze hogy sehogyan se jó. Te se ennéd meg a sz@.rt akármilyen szépen lenne eléd tálalva, legalábbis a második falatnál elgondolkoznál - ha van eszed.

Én konkrétan leírtam, hogy mi lenne jó. Mondd meg nekem, hogy az miért butaság, miért jobb a mostani megoldás, és akkor van miről vitatkozni a továbbiakban, addig csak azt látom, hogy mész a fidesz-nyáj után, és velük bégetsz.

2014. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!