Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik minimálbérből élnek,...

Akik minimálbérből élnek, akad köztük aki elégedett az életével?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom itt, hogy X meg Y nagyon elégedett az életével, mérnök meg vezérigazgató, minden 7végén elmegy szaunába pár havonta a bahamákra és nettó másfél milla a keresete prémium nélkül. Így könnyű, de vajon akinek alacsony a fizetése, azok közül van olyan aki szintén elégedett?


Barátom pl részmunkaidőben dolgozik 4 órát és nagyon elégedett az életével, egy gazdag nő tartja ki :P Talán így sem egyszerű, de ismertek olyan helyzeteket amikor az ismid alacsony jövedelme ellenére boldog?


2014. okt. 2. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2014. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Mi akkor is boldogok voltunk, amikor én 8 órát dolgoztam raktárban diákként 70e-ért, barátnőm meg kapta az önkormányzati támogatás kemény 22e Ft-ját.


Nem volt egy fényesen jó helyzet, de ettől függetlenül boldogok voltunk egymással, és élveztük az életet.


Aztán kiküzdöttük magunkat (igaz, sok szerencse is kellett) - munka után hazamentem, tanultam, barátnőm szintén. Én már programozó vagyok, ő webfejlesztő, és szerencsére az éhezés időszaka már csak egy rossz emlék :)

2014. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
# 2/2 te értelmi fogyatékos vagy jól tudom ? Ezt hallottam. Teljes értékű emberek véleménye érdekelne, ők hogy látják a világot.
2014. okt. 3. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, nem írtad ki, hogy csak kétségbeesett, szomorú emberek véleményét várod... Én kérek elnézést, hogy mertem élvezni az életem!
2014. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!