Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Szijjártó Péter...

Szerintetek Szijjártó Péter le fog/le kell mondani a házmutyija után?

Figyelt kérdés

Le kell mondania alatt azt értem hogy Orbán kirúgja a fideszből. Elvileg az apja adott neki kölcsön hogy legyen egy ilyen palotája, de ezt ki hiszi el?


https://www.youtube.com/watch?v=5jek0UznrOI


2014. szept. 30. 13:34
1 2
 11/17 MolotovPunk ***** válasza:

Le kéne mondania.

Viszont nem valószínű,hogy le fog mondani.

2014. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

""Schmidt Pálnak is le kellett mondania""


Schmidt Pálnak a plágium botrány miatt kellet lemondania.


Nem az összelopkodott pénze miatt.

2014. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, megegyezhetünk abban, hogy mindegyik lopott eddig. Engem csak az irritál fenemód, hogy a mostaniak ezt úgy teszik, hogy be akarják közben magyarázni nekem, hogy az egész értem, értünk van. No meg, hogy azt üvöltötték, ők majd mások lesznek, lásd pl. az alábbi Magyar Nemzet Online cikkecskét. A legjobb, hogy ebbe a cikkbe behelyettesíthetnénk a mai neveket, és éppen így megfelelne.

[link]

2014. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is le kéne mondania, mert egyértelműen nem hivatalos forrásból lett rá a pénze.


Eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha valóban a szüleim keményen összespórolt pénzéből lett volna a villám. Amint kiderül, egyből a sajtó elé álltam volna, válaszoltam volna minden kérdésre mellébeszélés nélkül és saját magam kértem volna a NAVos átvilágítást saját magam ellen és akár a szüleim ellen is. Amint nem találtak semmit, onnantól tiszta sor és perre viszem azt, ha valaki rágalmaz.


De így... Akárhogy is maszatolnak a hülye is tudja, hogy lopkodott, sikkasztott, akármilyen pénzből van ami illegális és jobb helyeken börtön jár érte. Magyarországon viszont miniszteri pozíció.

2014. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Dehogy kell lemondania. Orbán azt csinál, amit csak akar, a nép pedig úgysem mer szólni. Már bebizonyította.
2014. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Vannak nála sokkal gazdagabb politikusok is. Egy fél millió eurós ingatlan nem olyan nagy dolog. És mivel a Fidesz elvileg egy jobboldali párt, így szégyenkeznie sem kell. Sokkal ellentmondásosabb, amikor az elvileg baldali MSZP vezető politikusainak kell előadni a baloldali értékrendet. Valahogy nem annyira hiteles, amikor a milliárdos Gyurcsány vallja magát cigánynak, beszél az éhezőkről, a kevéske nyugdíjból nyomorgó édesanyjáról. A Bajnai család gyanús meggazdagodása is adott támadási felületet, Szíjjártónál is az apja vállalkozásainál kellene szétnézni.

A magát marxista kommunistának valló Szanyi sem hiteles, miközben bőrkárpitozású luxuslimuzint vezet.

2014. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
A magyarok a világ legboldogabb népe lehetnének, ha minden egyes politikusuk csak 160 milliót síbolt volna el. De tényleg.
2014. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!