Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Szijjártó Péter...

Szerintetek Szijjártó Péter le fog/le kell mondani a házmutyija után?

Figyelt kérdés

Le kell mondania alatt azt értem hogy Orbán kirúgja a fideszből. Elvileg az apja adott neki kölcsön hogy legyen egy ilyen palotája, de ezt ki hiszi el?


https://www.youtube.com/watch?v=5jek0UznrOI


2014. szept. 30. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy lemond.
2014. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Én személy szerint nem politizálok, egyik párttal sincs kötődésem, viszont ennek a háznak csak a fűtési költsége havi 500 000Ft környékén lehet, persze ez függ attól is hány fok van benne télen, illetve a medencét fűtik e télen. Továbbá akkor még nem is beszéltem a többi közüzemi számláról. Bár aki ilyen összegben vásárol ingatlant szerintem, annak futja a rezsire is. Meglehet nézni Angele Merkel házát a következő hivatkozás alatt [link]
2014. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
92%
Az nem Angela Merkel háza, hanem az egyik vidéki nyaralója, amit egyébként nem használ. Angela Merkel egy luxuslakásban lakik Berlin-Mittében, a Múzeum-sziget mellett, a Spree folyó partján.
2014. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
3: Pont én is ezt akartam írni. Az inkább csak egy hétvégi ház.
2014. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog lemondani, és szerintem börtönbe se kerül egyhamar.
2014. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy gerinctelen fidesznyiknél nem lemondási ok.
2014. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az nem Angela Merkel háza, hanem az egyik vidéki nyaralója, amit egyébként nem használ. Angela Merkel egy luxuslakásban lakik Berlin-Mittében, a Múzeum-sziget mellett, a Spree folyó partján"


Amit saját maga fizet. Nem fogadta el a Német államtól felajánlott szolgálati lakást!

2014. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
fideszéknél ez természetes. Dehogy mond ő le. Hiszen szorgos méhecske módjára gyűjtögette össze (lopta össze) azt a pénzt,most élvezni akarja munkája gyümölcsét. Lemondani? ugyan már! :D
2014. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Schmidt Pálnak is le kellett mondania
2014. szept. 30. 15:18
 10/17 anonim válasza:

""fideszéknél ez természetes""


Akárki volt hatalmon a rendszerváltás óta ez mindig így volt (sajnos) Egyetlen becsületes politikus sem volt igazán.

Emlékeztek még Gyurcsány villájára vagy arra a blikkben megjelent cikkre miszerint Gyurcsány "palotájában" csak a medence (ez valamikor 2006 - 2007 környékén volt) 20 milliót ér, vagy a cikk szerint a karórája majdnem 2 millió forint. Összeszámolni sem lehetne mennyit loptak már el a politikusaink pártásástól függetlenül a rendszerváltás óta.



Aki közel kerül a "húsos fazékhoz" az megszedi magát.

2014. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!