Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogsz szavazni az országo...

Kire fogsz szavazni az országot tönkretevő mszp re vagy kire?

Figyelt kérdés
Én emlékszem pl. amikor a fidesz volt akkor volt a munkanélkülieknek tanulási lehetőség kb. 40 szakmát lehetett tanulni meg a kismamák is tanulhattak, most meg csak 3 szakmát lehet tanulni ebből is az egyik a takarító a másik meg a raktáros.
2010. jan. 21. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Huhú, ez a kérdés igen csak sok pontban szabályszegő...

Rossz kategória, provokatív és eléggé részre hajló :D

2010. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rossz témakör, a politikába kellett volna, egyébként senkire nem szavazok mert az egész rendszert kikéne dobni a kukába.
2010. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Fidesz ( egyértelmű )

Az mszp és a többi fos Sz**rt sem ér..bocsi a megfogalmazásért.

2010. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb a másiknál, 18 vagyok, most szavaznék elsőnek, de nem tudom... Ilyen körülmények között megéri akárkire is voksolni?...
2010. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fidesz. (Talán még nem késő).
2010. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mikor jönnek már rá akiknek rá kellene, hogy itt nem egy pártról van szó ami nagyon rossz, és tönkreteszi az országot, hanem mindegyik egy nagy darab kaki? :D

nyissátok már ki a szemeteket!

egyformák, egyazon érdekekkel, csak máshogy tálalják a szavazók elé. :)

2010. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utálom az MSZP hozzáállását:adjuk el az országot,és akkor lesz pénz!Meg hogy magyarnak lenni nem jó üzlet.Mi lesz így velünk?
2010. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!