Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor Orbán lecsökkenti/v...

Most akkor Orbán lecsökkenti/visszaveszi a nyugdíjakat? Úristen mi lesz itt? Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 23:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"én is szégyenlem,hogy falun nőttem fel,csomó minden kimaradt az életemből,ami egy pestinek természetes"

Mire gondolsz? Szívni a finom friss pesti levegőt (sok tősgyökeres pestinek olyan a tüdeje 50 éves korára, mint egy láncdohányosnak)? Vagy a piszkos aluljárók, metróállomások, a sok szemét… Vagy arra, hogy lehet jókat partizni valami hülye diszkóban? Nagyon sok pesti vágyik vidékre (legalább hétvégére) "földet túrni" is, amit te annyira lenézel! Nem értem mi a francot lehet szégyellni abban, hogy valaki falun nőtt fel.

2014. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

most direkt kötözködsz tudom


falusi élet sz@r... hogy nincs társaságod,nem tudsz ismerkedni és megszokod ezt a "visszahúzodottságot", ami kihat később az életedre

nincsenek befolyásos emberek,akikkel össze lehetne haverkodni, nem tudsz kapcsolati tőkét létrehozni


degeneráltak és maradiak az emberek

nem tudsz szórakozni,oktatási egészségügyi lehetőség nulla

munkahely semmi

ismerkedni egyáltalán nem tudsz

drágább az élet a rezsi a kaja...minden

a tömegközlekedés semmi két busz naponta oda-vissza

el vagy szigetelve mindentől, a világtól



beskatulyáznak, ahonnan nincs kiút


gazégetéskor tényleg friss a levegő,mint egy háborús övezetben


majd megtudnád, ha falun kellett volna felnőnöd

2014. szept. 26. 19:35
 13/16 anonim ***** válasza:

@ma 19:19

Budapest 525 km2-en terül el. Észak-déli irányban 25 km, kelet-nyugati irányban 29 km kiterjedésű.

Nagyon nem mindegy, hogy melyik részén élsz...

2014. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..



de ha olyan jó falun miért mennek el az emberek? és vágyódik mindenki Pestre vagy nagyvárosba vagy ha külföldre ott is a metropoliszokba



és miért olyan sok az öreg idős ember vidéken...fiatal alig...ismerkedni nem tudsz..sok az öreglegény az alkoholista szegény bunkó ember (most a C...król ne beszéljünk, mert én C.mentes övezetből jöttem..a C.terror plusz teher vidéken)

velem kib.szott a sors, hogy falura pottyantott le a gólya

csak a hátrányát szenvedtem el,semmi előnyét talán azt, hogy el akartam menni és ez hajtott, hogy keményen tanuljak mert máshogy onnan nem lehetett volna eljönni és ott roh@dtam volna meg


még gimiben rájöttem erre, ami egy húszezres kisvárosban volt, már ott sem tudtam tartani úgy délután vagy este a kapcsolatot a többiekkel


faluban mindenki pletykálkodik ismer és irigy,pláne hogy a szegények nagy része falun él

és itt niuncs kül a 200 fős és a 4-5 ezres falu között


a falu az falu és az is marad


nekem magasabbak az igényeim,amit csak BP-n kapok meg


amúgy a friss levegő az a budai elit kerületekben van


egy alföldi falu levegője soha nem lesz olyan minőségű,mint egy hegyvidéki falunak vagy városnak vagy városrésznek (Buda)

2014. szept. 26. 19:49
 15/16 A kérdező kommentje:

ma 19:49


igazad van

ez is tipikus olyan vidéki hozzáállás,aki csak max átutazott Bp-n (erre utal ma 19:19 "Vagy a piszkos aluljárók, metróállomások, a sok szemét") az és BP-ről úgy beszél,mintha az egy egységes valami lenne


nyilván én sem Dzsumbujt

[link]

[link]

, vagy nyócker körúton kívüli részét tartom ideális lakóhelynek (a körúton belüli még elmegy , Palotanegyed)


ma 19:19 Hülye diszkó? hát az vidéken is van inkább a "kultúrházakban meg falunapokon" ezt nem tudom értelmezni, mint kizárólagos Bp jellemzőt,ami vidéken nincs


korábbi válaszban a gazdálkodáson jót röhögtem:


állatot nevelni nem éri meg,mert nincs termés és az ott élők 99,9%-a nem is földtulajdonos,csak egy kis kertje van


egyéb kérdés?

2014. szept. 26. 20:05
 16/16 anonim ***** válasza:

Már most azt tervezik,hogy az egyedülállók nyugdíját ellopják a senkiházi nagycsaládos élősködők!.


Zsarolni akarnak.

Vagy csinálsz gyereket és élsz a nyomorban,vagy megdögölhetsz nyugdíjasként.


Ez az ország menthetetlen,kapzsi oligarchák irányítják és egyre rosszabb lesz.

Aki teheti meneküljön!

2014. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!