Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan ez volt a...

Most komolyan ez volt a rendkívüli hír?

Figyelt kérdés

Néztem az M1 csatornát és alul kiírták egy sorozat közben hogy "Hamarosan rendkívüli hírt közlünk"

Tisztára izgatott lettem hogy valami komoly dolog történt a világban mint anno 2001 szeptember 11-én!

Erre csak Áder János semmimondó szövegét közvetítették élőben az USA-ból a globális felmelegedés rendezvényről vagy mi volt tegnap...!

Nem szánalmas hogy ezt rendkívüli hírnek adták elő!?



2014. szept. 24. 09:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

jobbikos létemre mondom, hogy ez már tényleg túlzás.


Láttam a "bejelentést" az 1700 milliárdos kiadás csökkentésről. Semmilyen megszorításról nem eset szó de már a sajtó tele van a félremagyarázással.

A tavalyi és az azt megelőző költségvetésben is voltak kiigazítások és kiadás csökkentések ez nem egyenlő a sajtóban megjelent félremagyarázott megszorítással.


Egyébként is gondoljátok ha tényleg így is lenne ezt a polgármesteri választások előtt bejelentenék?

2014. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

# 4

M1 mégis rendkívüli hírnek adta elő!


# 5

"Nem, szerintem teljesen rendjén van a dolog, és nem árt felkelteni a lakosság figyelmét a környezeti veszélyekre. "


A magyar embert ismerve aki eddig nem törődött környezetével eddig se fog!Ez csak egy jó kirándulás volt Janinak az USA-ba az magyar adófizetők pénzéből!


"Ebből a mondatodból eléggé úgy hangzik, mintha élveznéd a katasztrófahíreket."


Emberi természetemnél fogva ilyen helyzeteknél nő bennem az adrenalin!Hazudik aki azt mondja hogy nem !

2014. szept. 24. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!