Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan ez volt a...

Most komolyan ez volt a rendkívüli hír?

Figyelt kérdés

Néztem az M1 csatornát és alul kiírták egy sorozat közben hogy "Hamarosan rendkívüli hírt közlünk"

Tisztára izgatott lettem hogy valami komoly dolog történt a világban mint anno 2001 szeptember 11-én!

Erre csak Áder János semmimondó szövegét közvetítették élőben az USA-ból a globális felmelegedés rendezvényről vagy mi volt tegnap...!

Nem szánalmas hogy ezt rendkívüli hírnek adták elő!?



2014. szept. 24. 09:27
1 2
 1/12 Tharos ***** válasza:
46%

Nem értem, hogy miről beszélsz.

Magyarországon nincs diktatúra és a vele együtt járó személyi kultusz és punktum!!!

2014. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Inkább ezt adták, mint azt, hogy 500 milliárdos megszorítást terveznek.
2014. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tharos ***** válasza:
57%
Jól lesz az 500 milliárdos megszorítás 1700 milliárdnak is.
2014. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szántóvető ***** válasza:

túlzás rendkívüli hírként beállítani.maga Áder nyilatkozta hogy Magyarország kis ország és nincs beleszólása világméretű döntésekbe,a nagyhatalmak fognak dönteni.

ezt az újabb adóterhet sem láttam még a rendkívüli hírek között pedig aktuálisabbnak tartom: [link]

2014. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

"Inkább ezt adták, mint azt, hogy 500 milliárdos megszorítást terveznek."

"Jól lesz az 500 milliárdos megszorítás 1700 milliárdnak is."

Kezeltessétek magatokat, mert ez már súlyos Gyurcsány és Bajnai elvonási tünet! Ha már nem vezet be a mostani kormány megszorításokat, akkor kitaláljátok magatoknak és reménykedtek bennük megszállottan. Nektek teljesen mindegy, ki van kormányon, csak lehessen valakit teljes erőből szidni. Mellesleg, tudom, úgyse kapok választ erre, de várom a forrásokat az 500 milliárdos és 1700 milliárdos megszorításokról! Addig csak a levegőbe beszéltek.


Kérdezőnek:

"Nem szánalmas hogy ezt rendkívüli hírnek adták elő!?"

Nem, szerintem teljesen rendjén van a dolog, és nem árt felkelteni a lakosság figyelmét a környezeti veszélyekre.


"Tisztára izgatott lettem hogy valami komoly dolog történt a világban mint anno 2001 szeptember 11-én! "

Ebből a mondatodból eléggé úgy hangzik, mintha élveznéd a katasztrófahíreket. Erre csak annyit mondok, legyen ott egy családtagod egy hasonló helyszínén. Akkor majd némi empátia is fog szorulni beléd.

2014. szept. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Gyurcsány párti. De tegnap olvastam arról, hogy Varga bejelentette az 500 milliárdos megszorítást az államháztartási kiadások csökkentése miatt.

Ez a megszorítás közel annyi, mint amennyivel kevesebb bevétele van az államnak az egykulcsos adóból.

Inkább kapjanak a gazdagok több pénzt, mint az egészségügy, iskolák stb. Az is fontosabb, hogy épüljenek stadionok, költözzenek a minisztériumok a Várba és vidékre.

A kormánynak mindenre van pénze, csak a valóban fontos dolgokra nem.

2014. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tharos ***** válasza:
47%

[link]


Tessék, te nagyonértelmes.


És nincsenek elvonási tüneteim Bajnai és Gyurcsány miatt, mivel nem vagyok a hívük.

Esetleg csak a te üldözési mániás elmédben, ahol mindenki balliberális júdeóbolseviki, aki nem szalad lefetyelni Orbánnak.

2014. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Maga a klímacsúcs, az nagyon fontos, míg Áder János beszéde valóban egyáltalán nem az.


M1-et nézni meg nagyon ciki. :)

2014. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon kiegyensúlyozott a közszolgálati média. Pont annyira szídják az ellenzéket, amennyire a fideszt dicsőítik.
2014. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg lesz 1700 milliárdos megszorítás, bár már megfigyeltem ennél a kormánynál hogy valamit először mindig meglebegtetnek, az emberek elkezdenek hőbörögni és utána csak a fele valósul meg annak, amit megígérnek. Ha sikerülne a devizahiteles dolgot végigvezetni, akkor ez lenne az első dolog, ami tényleg úgy történne, ahogy az elején megmondták.


Egyébként az 1700 milliárdos megszorítás elvileg nem csak annyit fog jelenteni, hogy kirúgnak egy rakat embert, hanem korszerűsítést is. Én arra tudok például gondolni, hogy rengeteg középület elavult és az utcákat fűtjük velük, vagy nyáron dübörög a légkondi feleslegesen. HA korszerűsítik az épületeket, kemény milliárdokat lehet megspórolni. Lehet, hogy naiv vagyok, de reménykedem azért...


Nem vagyok fideszes, még ha úgy is hangzott...

2014. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!