Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áprilisban miért ment el még...

Áprilisban miért ment el még mindig ilyen sok ember szavazni?

Figyelt kérdés

Még mindig 61%-os volt a részvételi arány.

Az eddigi évek során 2010-ben és 2006-ban is 64% volt a részvétel és ez alig csökkent 2014-re.

Még mindig ennyi hiszékeny birka van az országban?

Azoknak a pártoknak a szavazóit mondjuk még meg is tudom érteni, akik eddig nem kormányoztak, mert azok még nem bizonyítottak, hogy mennyire alkalmatlanok, így nem volt kiindulási alap azon kívül, amit magukról hirdetnek.


2014. szept. 15. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, akkor te vagy a király, mert otthon ültél. Ezek után mit vársz???
2014. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te a szavazókat hiszékeny birkának tartod, akkor ugyanaz a szó ellentétes értelmű kettőnknél. Akik elmentek szavazni, még mindig felelősen gondolkodnak (akkor is, ha tévesen), akik viszont nem mentek el, a tipikus csodavárók. Minden felelősséget hárítanak, mindent mástól várnak és mindig nagyot koppannak.
2014. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan egyik párttal se szimpatizáltam, de a Fideszt utáltam így ellene szavaztam.

De a sok birka miatt, mint amilyen te is vagy kérdező a Fidesz nyert, mert fotel harcosnak lenni könnyebb.


Például én mélységesen megvetem az olyan embereket, mint te, akik nem élnek a szavazati jogukkal, majd lehülyézik a többit, mert ők éltek vele.

Adott pártok hívei elmennek szavazni, így a szavazás érvényes lesz mindig.

2014. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annál jobb minél többen mennek el, hisz így nem az nyer aki több szavazatot tud megvenni, hanem akit a nép igazán akar. Persze nyugtasd magad ezzel, mert nem mentél el...
2014. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!