Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az hogy "horogkeresztény? "

Mi az hogy "horogkeresztény? "

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Libsi propaganda.
2014. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért támad mindenki "libsivel"? ez nem az. valahol én is liberális vagyok, mert szabadszájú, szabadelvű vagyok, de ami itt megy az már sokkal több, mint kín. komolyan ez túl sok, mindenki dobálózik, természetes ez? baloldal és a jobboldal is pusztít
2014. szept. 9. 15:24
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Egy szinkretikus ideológia ami egyszerre vallja a kereszténység és a nemzetiszocializmus eszméit. Hitler meg a többi náci ilyen volt:


[link]


[link]


Pedig nem kompatibilis ideológiák. A nácizmus vallástalan, maximum nacionalista szemszögből támogatja az ógermán újpogányságot, a kereszténység tanai meg nem férnek össze a nácizmus kegyetlenségével, emberi életet semmibe nézésével.

2014. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kár volt feltennem a kérdést, röhögök az egészen
2014. szept. 9. 15:25
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

"miért támad mindenki "libsivel"? ez nem az."


Ha ennyire jobban tudod, akkor miért nem válaszoltál magadnak?

2014. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

"miért támad mindenki "libsivel"?"


Feltettél egy kérdést, melyre rögtön kaptál egy kielégítő választ. Ez miért támadás? Máskor ne tegyél fel kérdést, és nem "támad" meg senki egy helyes válasszal.

2014. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Tízen éves kopasz kukik szójátéka.
2014. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

A nácizmus minden, csak nem vallástalan.


Egy olyan elmebeteg, embertelen, gazdaságilag életképtelen rendszer kizárólag agymosáson és szisztematikus szellemi elnyomáson keresztül valósulhat meg. A nácizmusnak is csomó vallásos jellege van. Nem csak gazdasági-társadalmi-politikai katyvasz, hanem vallási katyvasz is, amelyben teret kaptak a keresztény és pogány elemek is. Tipikus hitlerista taktika, mindenkinek megígérni mindent, mindenkinek kedvezőnek látszani, aztán a végül úgyis mindenki a vesztőhelyen végzi.

2014. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Eddig még nem találkoztam ezzel a kifejezéssel, de most utánanéztem, és rájöttem, hogy vannak ismerőseim, akik horogkeresztények. Azt vallják, hogy Jézus nem zsidó volt, továbbá, hogy volt egy őskereszténység valamikor régen, és azt Pál apostol meghamisította.

Bővebben:

[link]

2014. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

# 3

Te is csak a győztes fél propagandáját ismered!

2014. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!