Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona komolyan gondolja, hogy...

Vona komolyan gondolja, hogy már ebben az évben miniszterelnök lehet?

Figyelt kérdés
Igazából azt nem értem, hogy ha ennyire nem tudnak számolni, hogy a saját szavazóbázisuk nagyságával sincsenek tisztában, akkor hogyan akarnak egy egész országot kormányozni?
2010. jan. 17. 19:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%

nagyon nehéz az iróniát érezni?



te mondod? :D Én megértem, hogy képletesen érted.. de szerintem te élsz álomvilágban, semmi sem lehetetlen csak akarni kell!

2010. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azért ne essünk túlzásokba: szerintem minimum 20% kap a Jobbik, de a többhöz kellenének kereskedelmi TV-ben reklámok.
2010. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
31%

Elmondom mi lesz gyerekek. És nem viccelek, ez szóról szóra így fog történni:


A 2010es választásokon a Fidesz kap 48.2% , az MSZP 23.7%ot, a Jobbik 21.4%ot, az MDF 3.4%ot az SZDSZ pedig 1.8%ot. A maradék 1.4% meg szétszóródik egyéb pártok között.


Majd választások után csekkoljátok. Így kell történnie. Ezt tudtam lezsírozni az Atyaúristennel. ;D


De készüljetek mert mivel a mostani választásoknál a Jobbik bekerüla parlamentbe, ezért hallatni tudja a hangját igen keményen és a következő választásoknál már 76%os Jobbikos-alkotmányomodításos-rendteremtős kormánya lesz Magyarországnak mert kibukik a szaros szög a zsákból. Ki fog derülni, hogy mi a Jobbik igazi arca. Hogy minden amit próbáltak elhitetni velünk a mostani kormánypártok nem más mint totális félrevezetés.


De addig is még mindenki hazudjon, csaljon, lopja tele a zsebét amennyire csak tudja, és vezesse félre az embereket, hogy "a Jobbik fasiszta, rasszista, szélsőjobb csürhe.." mert utána már nem lesz lehetősége a magyar bomlasztó tevékenységére. :)

2010. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

nem. nem gondolja komolyan,...olyan 20 % körüli az eredmény, amit saccolok, bár titkon reménykedem, hogy többet kapnak, de kb ez a reális. ne felejtsük el, hogy a választók nagy része a médiára hallgat, és a média vagy rossz színben tünteti fel őket, vagy hallgat róluk. még a fizetett reklámjaikat sem fogják tudni közölni,nincs elég pénzük a szórólapokra, plakátokra sem.

álomvilágban élnek azok akik azt hiszik, hogy nem fog beindulni a szoci-libsi gőzhenger, és nem mozgósítják a szavazóikat. bizony az Mszp is fog kapni 20 % körül,... sajnos!ne tévesszen meg senkit az, hogy a neten a Jobbik nagy fölényben van,...a szoci szavazók a netet nem látogató nyugdíjasok tömegéből áll!

de egy párt nem indulhat neki negatívan a kampánynak,...azt kell éreztetni, hogy erősek, győzni fognak,diadalmenet lesz!emlékezzetek csak, hogy így csinálta Torgyán Józsi is, arról beszélt végig, hogy a kisgazdák győznek, aztán elégedett volt a középmezőnnyel. muszáj ezt sugallniuk, elvégre az emberek szeretnek a győztes szavazói közé tartozni.

a Jobbiknak most az EU választás után annyival jobb a helyzete, hogy már nem teljesen ismeretlenek, berobbantak mint a sötét ló, nagyon jó a szervezettségük, sok a lelkes aktivistájuk,akik majd képesek lesznek heteken keresztül személyesen agitálni ...ha Vona tart valahol lakossági fórumot, akkor tömött termek elött tartja, míg a többi párt képtelen mozgósítani a közönséget magának, az Mdf pl. náluk tíz nézőnek tartott "naggyűlést", de ebben benne volt a Műv.Ház személyzetéből a négy ember is!:). a Jobbikosok valódi problémákról beszélnek, megoldást is ígérnek, nem csak ködös elveket,...olyan megoldásokat amiket az emberek az ösztönös igazságérzetükre hallgatva helyeselnek. azonkívül a Fidesz nem tudja már azzal revolverezni a szavazókat, hogy a Jobbikra leadott szavazat elveszik.

szóval lehet eső, lehet hó!

de ha most nem is lesz miniszterelnök Vona, remélem a következő négy évben olyan munkát végeznek a parlamentben, hogy a következő választást fölényesen nyerik!

Szebb Jövőt!

2010. jan. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!