Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona komolyan gondolja, hogy...

Vona komolyan gondolja, hogy már ebben az évben miniszterelnök lehet?

Figyelt kérdés
Igazából azt nem értem, hogy ha ennyire nem tudnak számolni, hogy a saját szavazóbázisuk nagyságával sincsenek tisztában, akkor hogyan akarnak egy egész országot kormányozni?
2010. jan. 17. 19:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon remélem h igen, mert nem szeretném azt látni h megnyeri aztán meg bénán irányít
2010. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
Honnan szedted ezt az ótvarnagy baromságot? Hol mondott ilyet hogy ő biztos abban, hogy miniszterelnök lesz?
2010. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Ismered azt a szót, hogy szlogen?

Ez erre egy kiváló példa, ahogy megláttam, hogy Vona ezt mondta felkaptam a fejem, és látom te is és még sokan mások.

Szóval nem azért mondta Vona mert buta lenne, hanem mert lásd Amerikában: a néger elnöknek senki nem adott esélyt: először Hilary Clintont győzte le majd megnyerte az elnökválasztást is.

2010. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Ja és ott a kampányszlogen a: Yes, We can!
2010. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%

nem tök mind1 ki kormányoz? Egy kutya mind, pénz beszél ők csinálják amit mondanak nekik...

Talán ha ők kerülnek hatalomra és nem a fidesz vagy mszp legalább az emberek nevetnek 1et ,hogy mekkorát koppant a két nagy párt:-)

Én el sem megyek szavazni így nem lesz bűntudatom ,hogy én is hozzájárultam ahhoz ami történik...

2010. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
tavaly még tavasszal is aztmondták, a jobbik nem mérhető, vagy max 2% és 15%ot kapott.. nem olyan lehetetlen ez, és főképp nem lenne az, ha a programokról szólna érdemi vita.. épp msot jelent meg nekik, olvastad?
2010. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Egy biztos: ha felajánlják neki, nem fog Vona-kodni elfogadni azt.

Én is nagyon szívesen. Ilyen szarul kormányozni és k*va sokat lopni és is tudnék.

2010. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A kampánynyitó rendezvényen már Magyarország jövendő miniszterelnökeként konferálták a színpadra (ami ugye még jelenthet 2014-es, vagy későbbi miniszterelnökséget is akár), de azután Szegedi Csanád közölte, hogy "nem hajlandó eltűrni, hogy a Jobbikon belül valaki ne a győzelemről beszéljen"... Tehát eszerint ők már az idén a győzelemben hisznek...
2010. jan. 17. 19:45
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

Ha az eddigi statisztikákat figyeled, és aszerint mérlegeled a Jobbik népszerűségét, kb 35-40%on állhatnak.

Nem vicc, nézz utána. (Szondaipsos stb...)

2010. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
Olyan mint a programja, meseszerű.
2010. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!