Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova sorolnátok engem? Melyik...

Hova sorolnátok engem? Melyik párthoz, milyen ideológiához?

Figyelt kérdés

- Szabad vallásgyakorlás,de az állam NEM kötelezi el magát egyetlen vallásnál sem,és mindenki azt a vallást gyakorolja,amelyiket akarja.


-Az iskolákban ált.iskola 5.osztályától kezdve szexuális felvilágosítás,DE nem csak a nő-férfi kapcsolatról,hanem a férfi-férfi,és a nő-nő kapcsolatról is. Ezt azért tartom fontosnak,hogy a gyerekek elfogadóbbak legyenek egymással,ne ítéljék el a homoszexualitást.


- Melegházasság támogatása.


- Kisvállalkozások adómentessége. Középvállalkozások adókedvezménye.Nagyvállalatok megadóztatása. Ugyanakkor ez visszaüthet,mivel kevés nagyvállalat jönne létre.


-Az alapvető élelmiszerek áfamentessége.


-Sorkatonaság visszaállítása.


-Az állam nem igazán foglalkozik azzal,hogy mi volt a múltban,inkább a jelennel törődik,és a jövőre koncentrál.


-Az oktatásban nagyobb teret kap a gyakorlatorientált oktatási forma,azaz pl egy fővárosi gyerek ne csak tankönyvben lásson szarvasmarhát,hanem legyenek tanórák a természetben is.


-multikulturalizmus támogatása,ugyanakkor fontos,hogy előtérben legyen a magyar nemzeti öntudat.


-Megújuló energiaforrások előtérbe helyezése.


-Halálbüntetés visszaállítása a gyilkosokra,életfogytiglani büntetés a tettestársakra,akik segítettek a gyilkosság lebonyolításában,megszervezésében.


-Önfenntartó börtönök létrehozása,ne legyen a börtönökben wellness-szálló hangulat.


2014. szept. 3. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Már negyedjére kérdezed ugyanezt...
2014. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

# 11


ÉN elősször kérdeztem meg!:D

2014. szept. 3. 14:16
 13/14 anonim ***** válasza:
A halálbüntetést hagyjuk, ez mégiscsak az EU. A sorkatonasággal én is egyetértek, de csak úgy, ha _normális_ kiképzés lesz, nem szivatás, stb. Amit a melegekre írtál, azzal is egyetértek, ez nem Irán! Szóval én azt mondanám rád, hogy "nemzeti liberális" - én magam is annak tartom. Vannak témák amiben teljesen liberális látásmódom van, de van, amiben inkább jobboldali.
2014. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, hát, akkor azt mondom, ez jobbliberalizmus.

"Az iskolákban ált.iskola 5.osztályától kezdve szexuális felvilágosítás,"

Nem kell felvilágosítás, én már 4. osztályban mindent tudtam XD

2014. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!