Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok kampányötleteket adni?

Tudnátok kampányötleteket adni?

Figyelt kérdés
Indulok az önkormányzati választásokon, holnap adom le az ajánlószelvényeket. Szeretném ha az emberek tudnának rólam. Tudnátok ötleteket adni ehhez? Kisvárosról van szó, csak képviselőnek indulok. Szórólapot terveztem már. (Azt pl mikor lenne érdemes kiszórni?) Köszönöm a válaszokat előre is! Ja, függetlenként indulok!

2014. szept. 1. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas, hogy egy települést akarsz irányítani, de ezt nem tudod megoldani.
2014. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A választás hetében, a hét elején szórd ki. Az nem túl korai, hogy elfelejtsenek 12-ére, de nem is kései, hogy ne tudjanak eleget rágódni rajtad.


Ha már megtervezted a szórólapot, akkor milyen ötleteket szeretnél még?


Melyik kisváros?

2014. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első! köszönöm az értelmes hozzászólást! Jó magyar emberhez híven nem bírtad ki hogy ne undorítóskodj, gratulálok hát hozzá! Sajnálom hogy ennyire rossz lehet az életed, hogy értelmes dolgok helyet ilyesmivel kell töltened az estéidet.
2014. szept. 1. 21:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2! Köszönöm a válaszodat! A szórólap biztosan jó lesz, én sem akartam túl korán kiszórni, de jó tudni hogy más is így vélekedik :) Csak nem tudom hogy mivel próbálkozhatok ezen felül ami által jobban megismerhetnétek. Becsöngetni mindenhová túl sok lenne..
2014. szept. 1. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az életem rossz, primitív dolog, hogy egy város vagyonát, közlekedését, oktatását stb. akarod kezelni de ezt nem tudod megoldani. Az meg külön hülye dolog, hogy most kezded el...
2014. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyjuk egymást békén, jó? Kérlek töltsd el másik helyen az idődet, ne az én kérdésemet offold. Köszönöm!
2014. szept. 1. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Öntsd le magad egy vödör valamivel a jeges víz már nem menő. Akár tyúxar vagy más állati trágya is jó. Aztán tedd fel a netre.
2014. szept. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tanácsot lehet kérni. az undokoknak szól. na itt van a baj magyarországgal, hogy egy lenéző, gyűlölködő, tehetetlen nép lettünk, ahol, ha valaki segítséget kér, mindig lehurrogják, vagy, ha valaki más felfogású, bolondnak titulálják... amúgy, aki értelmes választ adott, annak van igaza, egy héttel, max 2 héttel a választás előtt küldd el a szórólapot. ja, meg a bunkóknak: mindig be kell tanulni a vezetésbe, szerezésbe, a kezdetben kell a tanács.
2014. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm a hasznos tanácsokat! Amúgy "csak" képviselőként indulok, de nyilván ebbe is bele kell tanulni.

Egyébként tudod én mindig imádtam Magyarországot és azt mondtam, soha nem mennék el innen. De mostanság már olyan csalódott vagyok! Nem a gazdasági és politikai helyzet miatt elsősorban. Az bánt hogy az emberek ennyire aljasok egymással, undokok, irigyek, gyűlölik egymást és elmennek egymás mellett, ha a másik bajban van, akkor különösen elkerülik. A szórólapomon pl fel fogom tüntetni, hogy ha megválasztásra kerülök, akkor lemondok a tiszteledíj egy részéről helyi jótékony célokra. Akivel beszéltem erről, már mondta is hogy vigyázzak, mert ez rossz vért szülhet egyeseknél... Most komolyan, így szeresse az ember a hazáját?!

2014. szept. 2. 10:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és kedves tyúxaros! Kívánom hogy ez legyen a legnagyobb örömöd az életed folyamán hogy itt fröcsögöd a szemétségeidet! Őszintén kívánom! Sajnálom a családodat, ha egyáltalán van! Mit érezhetnek a gyerekeid hogy ilyen ócska egy ember a szülőjük?!
2014. szept. 2. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!