Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » EU úgy ugrál ahogy Putyin...

EU úgy ugrál ahogy Putyin fütyül neki, miért nem lépünk ki az EU-ból és lépünk be a FÁKba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 15:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
10: Más országokban arra van EU-s pályázat, hogy építsenek egy város, csak úgy a semmiből. Nálunk arra, hogy a 300 fős borsodi faluban a buszmegállóban legyen wifi...
2014. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos még maradnunk kell , de egyszer vége lesz ennek a szar zsidó uralomnak .
2014. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
Te nyugodtam mehetsz. Nem fogsz hiányozni
2014. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De ahogy most láttam a híreket, Putyint már az EU sem érdekli, és Ukrajnában is az Eurázsiai Vámunióról beszélnek, szóval nem vagyunk messze attól, amit a kérdező kérdezett XD
2014. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 MolotovPunk ***** válasza:

Utolsó válaszoló és neked konkrétan ettől mivel lesz jobb?

Jobb életed lesz?Nem hinném...

Ideje lenne már azt elfogadni,hogy Oroszország nem lesz már világ hatalom többé.Hiába a nagy hadserege,ha nép jó fele meg templom egere szegény...

Továbbra is USA irányítja a világot,meg valószínűleg egyszer Kína fogja.

2014. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy jobb lesz? Én egyébként azon a véleményen vagyok, hogy az USA gazdaságilag a közeljövőben összeomlik, és ha lesz 3.vh., akkor vele se fog már számolni senki.
2014. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MolotovPunk ***** válasza:

Közeljövőben?Szerintem meg soha sem fog.USA egy nagy Svájc tele amerikai magán bankokkal.Nos mióta is mondják USA-ra,hogy hamarosan össze fog omlani?Nagyjából 70es évek óta és érdekes módon azóta sem omlott össze.

Mellesleg,ha USA össze omlik azt a világ is meg fogja érzeni keményen,még Kína is,de Oroszország lehet rámegy...

Szóval addig jó,míg nincsenek ott nagyon nagy bajok.A válság is onnan indult el és szinte minden ország megérezte eddig...

2014. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!