Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell elrontani a városok...

Miért kell elrontani a városokat azzal hogy odatelepítik a bevándorlókat?

Figyelt kérdés
Itt Győrben nyílt egy menekült "tábor". Nem is tábor hanem egy szálloda. Kapnak az afrikaiak költőpénzt, ételt, ruhát, internetet, mindent ami kell. Egész nap semmi dolguk ezért mindig bent a városban bandáznak, ordibálnak és büdösek. Ha még többen lesznek akkor elkezdenek szegregálódni és bűnözni.
2014. aug. 27. 15:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azt nem értem, hogy miért pont Győr lett kiválasztva, miért nem vitték őket Szabolcsba, vagy Miskolcra, ahol már úgyis mindegy, sőt ott elbandázgathattak volna az őshonos színesbőrűekkel, lehet, hogy idővel kevesebben is lennének. Győr egy szép nyugodt város volt, kb 5 éve voltam ott utoljára, kedvenc helyem volt, nagyon sajnálom, hogy ez történt.
2014. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Én Győrben születtem, de már két éve elköltöztem onnan. Ilyen durva már a helyzet?
2014. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Pedig szerettem Győrt. Elég szép város volt. nem tesz jót az imázsnak ugyanakkor sokan fognak róla értesülni és ez a cél. Keletet kerülték a turisták eddig is meg a magyarok is, mármint a tiszántúlt mert tele van orkokkal. Most már ide is jön a lepra.. pedig szép hely volt.
2014. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szükség lenne egy Sztálin típusú emberre, aki helyére rakná a népeket.


Afrikaiak Afrikába, indiaiak Indiába, a cigányok meg kapnának Pakisztán, India határán egy kis országot.

2014. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik előzőnek: szerintem semmiféle menekültnek nem kéne munkát adnunk, amíg olyan emberek sem kapnak, akik világ életükben itt éltek!
2014. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
Ba**ki ezek ha munkát kapnának egy kettő elhúznák a belüket Magyarországról!De még kapják a segélyt meg inni enni addig ezek itt lesznak a nyakunkon mint a c***nyok!
2014. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus jobber mentalitás a menekültekkel szembeni intolerancia, és a másság meg nem értése.


Véleényem szerint nincs a menekültekkel semmi baj. Erősen fölfújja a kérdést egy ostoba, felfuvalkodott és a másikat tisztelni/megérteni képtelen jobber kisebbség.

2014. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szinte 100%, hogy nem munkából jövet-menet hőzönghetnek, mivel, amíg a papírjaik nincsenek rendezve nem dolgozhatnak. Egyébként ha magyarul nem beszélnek még is mit tudnának dolgozni?? Gondolom napszámba meg nem mennének el, mert életükben nem fogtak még kapát a nagy afrikai szegénységükben sem.
2014. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szokásos libber elmebaj.
2014. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!